Clarios kupuje energetickou divizi společnosti Paragon GmbH & Co.

9. října 2023, 8:56

Společnost Clarios, mateřská společnost VARTA® Automotive, kupuje energetickou divizi společnosti Paragon GmbH & Co. KGaA, která vyrábí baterie a systémy řízení baterií pro automobilový průmysl.

„Nízkonapěťová síť má zásadní význam pro nové metody sběru dat a transformace energetických systémů vozidel. Tým společnosti Paragon má schopnosti, kulturu a odhodlání přidat nové funkce, které urychlí naši spolupráci s klíčovými zákazníky OE, zejména v oblasti pokročilých Li-Ion programů,“ uvedl Mark Wallace, generální ředitel společnosti Clarios.

Očekává se, že odborné znalosti a vedoucí postavení inženýrského týmu společnosti Paragon v projektech pro globální zákazníky OE doplní programy společnosti Clarios v oblasti nízkonapěťových a lithium-iontových baterií. Akvizice významně rozšíří inženýrský tým společnosti Clarios pro vývoj nových nízkonapěťových architektur společnosti.

„Tým a schopnosti společnosti Paragon posílí naše zdroje v Evropě i ve světě při vývoji systémového přístupu k nízkonapěťovým sítím. Jsem přesvědčen, že nám naši noví kolegové pomohou urychlit elektrifikaci a digitalizaci nových vozidel, vytvářet nové uživatelské zkušenosti, využívat a zachycovat data a podporovat nové systémové architektury,“ řekl Federico Morales Zimmermann, viceprezident a generální ředitel pro globální zákazníky, produkty a inženýrství společnosti Clarios.

Author: AnM
Journalist at MotoFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!