J+M autodíly: Plusovky na měsíc červenec

Stejně jako v červnu, i v červenci má firma J+M autodíly pro své zákazníky připraveno 24stránkové vydání PLUSOVEK se spoustou skvělých produktů.

Akce J+M autodíly

V červenci titulní stranu zaplnil dodavatel VALEO brzdovými kapalinami a především širokou nabídkou stěračů CANOPY. Věděli jste, že za nákup 30 ks těchto ekologických stěračů od nás získáte praktický kartonový stojan? Na straně druhé opět naleznete Schäffer – autokosmetiku, kapalinu do ostřikovačů a především akční ceny na indukční ohřev, přístroje i spoustu příslušenství k nim.

Novou značkou v PLUSOVKÁCH je MAGNETI MARELLI a přístroje, které by neměly chybět v žádném autoservisu. Další dvojstrany patří již tradičně výrobcům nářadí BRILLIANT TOOLS, KS TOOLS, ENERGY, HAZET a stejně jako v červnu i výrobci VIGOR. Další novinkou v PLUSOVKÁCH je německý BOSCH, který pro měsíc červenec připravil lákavé ceny na své dvě novinky – inteligentní nabíječky C30 a C70 a dále autodiagnostické zařízení BOSCH DIAGNOSTICS KTS560, to vše doplněné o širokou nabídku licencí. Diagnostikou pokračují i na straně jedenácté, opět novinkou v našich PLUSOVKÁCH. AUTODATA online 1 a 3 a také verzi dat pro motorky, to vše v češtině, za skvělé ceny.

Dvoustranu následující obsadil dodavatel MOTIP, netradičně však s novinkou v nabídce J+M autodíly – aditivy, pro naftu i benzín, vše skladem, vše za lákavé ceny. Špičkovou autokosmetiku Meguiar’s na další straně snad ani nemusíme představovat, stejně tak BOSAL na straně patnácté. Další dvojstrana je opět pestrá, protože nabídka firmy AMIO je také pestrá, od drátků a bužírek, přes kanystry až po praktické pomocníky na cesty, díky kterým se budete cítit třeba v kempu jako doma.

Strana s číslem 18 patří stejně jako v červnu firmě DEN BRAVEN. Pracovní rukavice se vždycky hodí, obzvláště ty od MECHANIX WEAR na straně devatenácté. FEBI BILSTEIN na straně 20 má pro nás hydraulické a převodové oleje a ještě zbylo místo pro spojkovou sadu od BLUEPRINT. Další novinkou nejen v PLUSOVKÁCH, ale i celkově v sortimentu J+M autodíly, jsou kompresory SCHNEIDER. Od maličkých šikovných až po profesionální nejvýkonnější stroje. Poslední dvojstrana opět patří výprodeji. Vybírejte rychle, kousky z výprodeje mizí rychle a jsou k dispozici jen do vyprodání zásob! Červencové vydání opět uzavírá přehled akcí z e-shopu, aby Vám nic neuniklo.

PLUSOVKY pro měsíc červenec budou tradičně k dostání začátkem měsíce na všech pobočkách J+M autodíly a samozřejmě v elektronické podobě na e-shopu, v sekci KATALOGY/LETÁKY A AKČNÍ NABÍDKY.

Více na stránkách jmautodily.cz.