J + M autodíly, s.r.o.

J + M autodíly, s.r.o.

Firma byla založena Jaroslavem Králičem a Markem Bochníčkem v roce 2009 pod obchodním názvem J+M AUTODÍLY.

Od počátku se zabývá prodejem autodílů, poradenstvím pro servisy a distribucí garážové techniky. Díky profesionálním dodavatelům poskytuje firma nejširší sortiment autodílů v kraji, který čítá více jak 3.500.000 položek které distribuuje třicetiosmi rozvozovými trasami po celém Karlovarském, Plzeňském, Severočeském, Středočeském a Jihočeském kraji a přilehlém okolí.

Je přímým importérem značky MASTER-SPORT pro ČR a současně výhradním distributorem pro západ Čech dalších 8 značek.

Jako první regionální prodejce nabízí svým zákazníkům e-shop s integrovaným systémem TecDoc a Autodata. Stejně tak je prvním regionálním prodejcem, který disponuje systémem PARTSLINK na vyhledávání originálních dílů a současně je dodavatelem originálních dílů pro automobily FORD, FIAT, LANCIA, OPEL, MITSUBISHI, PORSCHE, BENTLEY, ALFA ROMEO a koncerny VAG a PSA.

Od roku 2016 poskytuje komplexní systém pro vyhledávání autodíly dle VIN – LAXIMO.

Nabízí sortiment za výhodné ceny včetně zajímavých slev pro velkoobchodní zákazníky. Dodávky autodílů realizuje až 4x denně vlastním rozvozem.

Od roku 2014 disponuje centrálním skladem, který zkvalitňuje zásobování partnerů. Sklad  o rozloze 5000m² neustále rozšiřuje.

Každý rok nabízí zákazníkům akce a soutěže, od roku 2013 pořádá motokárové závody – JM CUP s bohatým doprovodným programem. Od roku 2015 pořádá slavnostní ples pro stálé zákazníky. Současně podporuje regionální motoristické události.

Od poloviny roku 2017 je členem nadnárodní skupiny GROUP AUTO INTERNATIONAL (www.groupautointernational.com).

Články o společnosti:

J+M Autodíly: Slevy na kompletní sortiment KYB a kleště KS Tools

Společnost J+M Autodíly nabízí až 55% slevy na kompletní sortiment značky KYB. Dále nabízí akční ceny na kleště značky KS Tools. Akce je platná od 24. 6. do 30. 6. 2019.

Probíhající akce firmy J+M autodíly

Aktuální prodejní akce firmy J+M autodíly.

J+M Autodíly: Akční ceny na kompletní sortiment Turborail a kladiva KS Tools

Společnost J+M Autodíly nabízí 50% slevy na kompletní sortiment značky Turborail. Dále lze využít akční ceny na kladiva značky KS Tools. Akce platí od 17. 6. do 23. 6. 2019.

J+M Autodíly: Akční ceny na kompletní sortiment Victor Reinz a nářadí KS Tools

Společnost J+M Autodíly připravila až 57% slevy na kompletní sortiment značky Victor Reinz a také akční ceny na nástrčné ořechy a ovládací nářadí KS Tools. Akce platí od 10. 6. do 16. 6. 2019.

J+M Autodíly: Akce na kompletní sortiment Sachs a na dílenské vozíky a modulové systémy vložek KS Tools

J+M Autodíly nabízejí až 55% slevy na kompletní sortiment značky Sachs. Navíc lze využít akční ceny na dílenské vozíky a modulové systémy vložek značky KS Tools. Akce platí od 3. 6. do 9. 6. 2019.

Více