J + M autodíly, s.r.o.

J + M autodíly, s.r.o.

Firma byla založena Jaroslavem Králičem a Markem Bochníčkem v roce 2009 pod obchodním názvem J+M AUTODÍLY.

Od počátku se zabývá prodejem autodílů, poradenstvím pro servisy a distribucí garážové techniky. Díky profesionálním dodavatelům poskytuje firma nejširší sortiment autodílů v kraji, který čítá více jak 3.500.000 položek které distribuuje třicetiosmi rozvozovými trasami po celém Karlovarském, Plzeňském, Severočeském, Středočeském a Jihočeském kraji a přilehlém okolí.

Je přímým importérem značky MASTER-SPORT pro ČR a současně výhradním distributorem pro západ Čech dalších 8 značek.

Jako první regionální prodejce nabízí svým zákazníkům e-shop s integrovaným systémem TecDoc a Autodata. Stejně tak je prvním regionálním prodejcem, který disponuje systémem PARTSLINK na vyhledávání originálních dílů a současně je dodavatelem originálních dílů pro automobily FORD, FIAT, LANCIA, OPEL, MITSUBISHI, PORSCHE, BENTLEY, ALFA ROMEO a koncerny VAG a PSA.

Od roku 2016 poskytuje komplexní systém pro vyhledávání autodíly dle VIN – LAXIMO.

Nabízí sortiment za výhodné ceny včetně zajímavých slev pro velkoobchodní zákazníky. Dodávky autodílů realizuje až 4x denně vlastním rozvozem.

Od roku 2014 disponuje centrálním skladem, který zkvalitňuje zásobování partnerů. Sklad  o rozloze 5000m² neustále rozšiřuje.

Každý rok nabízí zákazníkům akce a soutěže, od roku 2013 pořádá motokárové závody – JM CUP s bohatým doprovodným programem. Od roku 2015 pořádá slavnostní ples pro stálé zákazníky. Současně podporuje regionální motoristické události.

Od poloviny roku 2017 je členem nadnárodní skupiny GROUP AUTO INTERNATIONAL (www.groupautointernational.com).

 

Články o společnosti:

Probíhající akce firmy J+M autodíly

Aktuální prodejní akce firmy J+M autodíly.

J+M autodíly: Slevy až 55 % na sortiment INA + spojky KS Tools

Firma J+M autodíly nabízí až 55% slevy na kompletní sortiment značky INA. Dále lze využít akční ceny na spojky KS Tools. Akce platí od 16. 9. do 22. 9. 2019. 

J+M autodíly nově nabízí sortiment značky Graf

Společnost J+M autodíly rozšířili svou nabídku o vodní pumpy a rozvodové sady značky Graf.

J+M autodíly: Až 55% sleva na kompletní sortiment INA + akční ceny na nářadí KS Tools

Firma J+M autodíly nabízí v týdnu od 9. 9. do 15. 9. 2019 slevu až 55 % na kompletní sortiment značky INA. Navíc lze využít akční ceny na spojky značky KS Tools.

J+M autodíly: Akce na kompletní sortiment Hüco a na nářadí servisu brzdového systému KS Tools

Firma J+M autodíly nabízí v týdnu od 2. 9. do 8. 9. 2019 až 50% slevy na kompletní sortiment Hüco a také akční ceny na nářadí servisu brzdového systému značky KS Tools. Akce platí do 8. 9. 201.

Více