SAG: HITY na celé prázdniny

Další, tentokrát prázdninové vydání akčního katalogu SAG HITY s prodlouženou dvouměsíční platností přináší celkem 36 stran s desítkami položek nabízených za zvýhodněné ceny.

Červencové a srpnové HITY přinášejí opět rozsáhlou nabídku nejrůznějšího vybavení dílny v čele s vyvažovačkou kol CEMB 2-HIT SE s patentovaným vkládáním údajů pouhým poklepáním na vyvažované kolo. Výběr zvýhodněných položek zahrnuje samozřejmě také obě privátní značky. Zatímco oblíbenou autokosmetiku CARFIT doplňují letošní novinky v podobě univerzálního maziva a antikorozního základu ve spreji či papírové utěrky v roli, tak značka QWP se tentokrát prezentuje např. alternátorem pro Ford Focus a startérem, servořízením či AGR ventilem pro Škodu Octavia.

Rozšířená prázdninová akční nabídka zahrnuje také výběr z nářadí KS TOOLS a HAZET i další dílenské vybavení. Zaujmout může třeba tlakový mycí box s ohřevem čisticí kapaliny nebo pískovací kabina. Celkem unikátní položkou je pak mobilní 440litrová nádrž na naftu s 12 V čerpadlem. Aktuální SAG HITY několika vybranými položkami podporují také prázdninovou akci Milwaukee a samozřejmě nechybí ani výběr z široké nabídky olejů CASTROL, MOBIL nebo DIVINOL. A vše opět doplňuje některé ´letní´ autopříslušenství jako jsou nosiče kol nebo organizéry do kufru.

Závěr akčního katalogu tradičně patří výběru z nabídky motodílů, které dominují zvýhodněné ceny některých motobaterií DYNAVOLT či plošná sleva na motocyklové svíčky NGK.

SAG HITY jsou určeny pro registrované zákazníky společnosti Swiss Automotive Group CZ s.r.o. a uvedené nabídky jsou platné do 31. srpna 2024 (případně do vyprodání zásob dané položky). Katalog je možné najít také v e-shopu Connect v sekci SAG Info.