Swiss Automotive Group CZ s.r.o. (SAG CZ)

Swiss Automotive Group CZ s.r.o. (SAG CZ)

SAG je nová značka dodavatele autodílů na českém aftermarketovém trhu, která navazuje na dlouholetou tradici firem APM AutomotiveSTAHLGRUBER CZ.

Se sortimentem více než 1.800.000 položek je SAG jedním z evropských lídrů na trhu s náhradními díly pro osobní a užitkové vozy i motocykly. Kromě servisních a opravárenských dílů nabídka zahrnuje také maziva, chemikálie, příslušenství, dílenské vybavení a spotřební materiál.

Prioritou firmy je nadstandardní péče o zákazníka, kvalitní služby a snadná dostupnost. Tu zajišťuje rozsáhlá síť obchodních zástupců a čtyři desítky prodejních míst po celém Česku, kterou doplňuje systém pravidelných dodávek zboží. Zákazníci mohou využívat také servisní koncepty a vícestupňový systém technických školení.

Co SAG nabízí?

  • autodíly, příslušenství a doplňky pro osobní i užitkové vozy
  • OE díly pro nejrozšířenější značky vozidel na českém trhu
  • náhradní díly a příslušenství pro motocykly
  • servisní vybavení, diagnostiky
  • zařízení pro pneuservisy, servis klimatizací, atd.
  • on-line katalog CONNECT
  • 40 prodejních míst po celém Česku a vlastní autoservis
  • servisní koncepty a technická školení

Ve spojení je síla

Společnost Swiss Automotive Group AG (SAG) byla založena v polovině roku 2009 sloučením dvou švýcarských rodinných firem úspěšně podnikajících v automobilovém opravárenství. Spojením Derendinger AG a Métraux Services SA vzniklo silné obchodní uskupení, které se rázem stalo jedním z největších hráčů na evropském trhu náhradní spotřeby. Obě obchodní značky se svou sítí poboček a nezávislou prezentací přitom zůstaly zachovány.

To platilo i při mnoha dalších akvizicích, stejně jako při spojení s maďarsko-rumunským holdingem Autonet Group, které v prosinci 2015 znamenalo nejen rozšíření do východní Evropy, ale hlavně další významné posílení pozice na trhu. Dnes SAG sdružuje více než dvě desítky dceřiných obchodních firem v Rakousku, Belgii, České republice, Maďarsku, Itálii, Portugalsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku a Švýcarsku se společným obratem zhruba jedné miliardy EUR.

Články o společnosti:

Přehled školení distributorů a výrobců v prosinci 2022

Přinášíme přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc prosinec 2022.

Nové vlnovce QWP v nabídce SAG

Univerzální pružné díly výfuku (tzv. vlnovce) v minulých dnech rozšířily skladový sortiment privátní značky QWP firmy SAG. Pro prvotní naskladnění bylo vybráno 25 nejžádanější položek, přesněji vlnovců s vnitřním opletením různých průměrů i délek v provedení s krátkou či univerzálnější dlouhou přírubou, která umožňuje variabilní použití.

Kalendář SAG CZ 2023

Letní pohoda zalitá sluncem doplněná půvabem mladých modelek a krásou starých aut – to jsou hlavní atributy nástěnného kalendáře společnosti Swiss Automotive Group CZ pro rok 2023.

Přehled školení distributorů a výrobců v listopadu 2022

Přinášíme přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc listopad 2022.

Více