Swiss Automotive Group CZ s.r.o. (SAG CZ)

Swiss Automotive Group CZ s.r.o. (SAG CZ)

SAG je nová značka dodavatele autodílů na českém aftermarketovém trhu, která navazuje na dlouholetou tradici firem APM AutomotiveSTAHLGRUBER CZ.

Se sortimentem více než 1.800.000 položek je SAG jedním z evropských lídrů na trhu s náhradními díly pro osobní a užitkové vozy i motocykly. Kromě servisních a opravárenských dílů nabídka zahrnuje také maziva, chemikálie, příslušenství, dílenské vybavení a spotřební materiál.

Prioritou firmy je nadstandardní péče o zákazníka, kvalitní služby a snadná dostupnost. Tu zajišťuje rozsáhlá síť obchodních zástupců a čtyři desítky prodejních míst po celém Česku, kterou doplňuje systém pravidelných dodávek zboží. Zákazníci mohou využívat také servisní koncepty a vícestupňový systém technických školení.

Co SAG nabízí?

  • autodíly, příslušenství a doplňky pro osobní i užitkové vozy
  • OE díly pro nejrozšířenější značky vozidel na českém trhu
  • náhradní díly a příslušenství pro motocykly
  • servisní vybavení, diagnostiky
  • zařízení pro pneuservisy, servis klimatizací, atd.
  • on-line katalog CONNECT
  • 40 prodejních míst po celém Česku a vlastní autoservis
  • servisní koncepty a technická školení

Ve spojení je síla

Společnost Swiss Automotive Group AG (SAG) byla založena v polovině roku 2009 sloučením dvou švýcarských rodinných firem úspěšně podnikajících v automobilovém opravárenství. Spojením Derendinger AG a Métraux Services SA vzniklo silné obchodní uskupení, které se rázem stalo jedním z největších hráčů na evropském trhu náhradní spotřeby. Obě obchodní značky se svou sítí poboček a nezávislou prezentací přitom zůstaly zachovány.

To platilo i při mnoha dalších akvizicích, stejně jako při spojení s maďarsko-rumunským holdingem Autonet Group, které v prosinci 2015 znamenalo nejen rozšíření do východní Evropy, ale hlavně další významné posílení pozice na trhu. Dnes SAG sdružuje více než dvě desítky dceřiných obchodních firem v Rakousku, Belgii, České republice, Maďarsku, Itálii, Portugalsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Španělsku a Švýcarsku se společným obratem zhruba jedné miliardy EUR.

Články o společnosti:

Přehled školení distributorů a výrobců v září 2023

Přinášíme přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc září 2023.

DPF aditiva BOSAL Gen nově v sortimentu SAG

Firma SAG rozšířila nabídku o novou řadu aditiv filtrů pevných částic BOSAL Gen (DPF Regeneration). Jedná se především o cenově dostupnější alternativu řadu originálních aditiv BOSAL EOLYS. Tak jako u ostatních řad DPF aditiv je také novinka BOSAL Gen k dispozici ve čtyřech verzích, přičemž každá je určena pro určitý typ motoru. Je důležité respektovat […]

Přehled školení distributorů a výrobců v srpnu 2023

Přinášíme přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc srpen 2023.

Vydařená SAG ON TOUR 2023

Revoluční vyvažovačka Cemb 2-HIT byla jedním z největších hitů květnové série prezentačních akcí SAG ON TOUR, která na osmi vybraných pobočkách Swiss Automotive Group tamním mechanikům představila novinky v sortimentu, to nejlepší z nabídky garážové techniky a také nový servisní koncept CarXpert. Vedle zajímavých prezentací bohatý program zahrnoval také soutěž o nejrychlejšího mechanika nebo speciální […]

Přehled školení distributorů a výrobců v červenci 2023

Přinášíme přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc červenec 2023.

Více