Firma WM Autodíly má nového jednatele

, 15 dubna 2019, 11:05

Firma WM Autodíly pověřila od dubna 2019 novým vedením Jana Musila.

Firma WM Autodíly má nového jednatele

Jan Musil pracuje v odvětví Automotive Aftermarket již 12 let. Kariéru odstartoval v roce 2007 jako produktový manažer náhradních dílů na osobní vozy. O dva roky později rozšířil svojí působnost o ruční nářadí a vybavení autoservisů. Ve společnosti WM (dříve TROST) pracuje již deset let, z toho 8 let je zodpovědný za vedení úspěšného oddělení dílenského vybavení, nářadí a diagnostiky, které patří díky poskytování nadstandardních prodejních i poprodejních služeb k největším prodejcům garážového vybavení na trhu.

Cílem pana Jana Musila je bezprostřední čerpání a aplikace veškerých dostupných konkurenčních výhod na trhu, spočívající v silném zázemí a podpoře mateřské společnosti, odborné kvalitě lidských zdrojů napříč celou firmou směřující k jedinému záměru, a sice spokojenému zákazníkovi.

Změny ve vedení společnosti odrážejí plány německé společnosti WM na českém trhu. Tedy vybudovat zde v České republice síť největších poboček, schopných ihned uspokojit maximální množství objednávek ještě ten samý den.

V rámci této strategie došlo v nedávné době i ke spojení dvou pražských poboček tak, aby i zákazníci z bývalé pobočky WM Praha 9 mohli plně využívat kapacitu mnohem většího skladu v Hostivici. Ten v nedávné době prošel významnými změnami v šíři sortimentu, navýšení množství skladovaného zboží a otevřením nové větší prodejny.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Přihlížející, 15 června 2019, 20:54 0 0

😁😁😁🤣🤣🤣🤣😭😭😭😭to těm Němcům přeju od srdce, neschopnost vyhrává na plné čáře

Odpověď