Novinky značky Starline u Elitu

, 18. září 2019, 15:00

Profesionální péče o vůz se neobejde bez kvalitní autochemie a autokosmetiky. Nabídka značky Starline se tak ve firmě Elit rozšířila o několik žádaných novinek, které zákazníci uplatní při čištění DPf filtrů či pro profesionální péči o povrchy exteriéru i interiéru vozu.

Novinky značky Starline u Elitu

Mezi novinky značky Starline patří:

  • Starline tekuté mýdlo s abrazivem, 1 l – tekuté mýdlo s abrazivní pastou je určené pro mytí silně znečištěných rukou, vhodné především pro použití v dílenských provozech v balení s dávkovací pumpou.
  • Starline čistič filtrů pevných částic, sprej 300 ml – speciální prostředek určený pro čištění filtru pevných částic (DPf) u naftových motorů. Prostředek k uvolnění a odstranění karbonových zbytků a sazí z filtru vznětového naftového motoru bez demontáže.
  • Starline oprava pneu, 500 ml –  vysoce kvalitní sprej na bázi gumy k provedení velmi rychlých oprav bezdušových pneumatik; umožňuje snadné použití bez nutnosti montáže kola. Není doporučeno aplikovat na pneumatiky využívající technologii tPmS.
  • Starline Nano4Car set – Sada obsahuje přípravky s nanočásticemi, které na povrchu karoserie vytváří vysoce hydrofobní povrchovou vrstvu, a působí tak jako dlouhodobá impregnace. Jejich použití ošetřuje lak bez projevů mastného filmu, zpomaluje namrzání nebo námrazu dokonce odstraňuje. Aplikace na čelní sklo pak zastává funkci tekutých stěračů.
  • Starline NanoCockpit set – Pro dokonale uklizený interiér auta jsou ideální přípravky s nanočásticemi, které mají vyšší účinnost čištění a prodlužují životnost ošetřeného povrchu. Sada Nanocockpit má přesně to, co potřebujete. Přípravek NanoPure dokonale ošetří plastové, lakované i kovové části, Nanocleaner je dokonalý čistič skla a Nanotextil se postará o impregnaci textilu kožených povrchů.
  • Starline NanoRevital set – Aplikační sada NanoRevital obsahuje přípravky s nanočásticemi, které ve třech krocích pečují o lak – hloubkově čistí, renovuje a ošetří lak auta nano vrstvou. Aplikací zacelíte drobná poškození a zároveň lak ochráníte před usazováním minerálních a vápenatých povlaků, oxidací, otisků rukou, poškrábáním a dalšími nepříznivými vlivy.
  • Starline čistící ubrousky (univerzální, na skla, na přístrojovou desku)

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!