Nově u Auto Kelly náhradní žárovky OSRAM LEDriving do mlhových světel

, 5. listopadu 2019, 10:02

Společnost OSRAM zahájila prodej nových produktů z řady LEDriving a rozšířila tak své široké portfolio výrobků o náhradní žárovky LEDriving do mlhových světel i hlavních světlometů. Nově je nyní najdete i v nabídce Auto Kelly.

Nově u Auto Kelly náhradní žárovky OSRAM LEDriving

Obsáhlé portfolio LED retrofitů OSRAM LEDriving nyní pokrývá širokou škálu náhradních žárovek pro použití v čelních světlometech s vysokým jasem až po signální a vnitřní osvětlení. Inovativní světelné zdroje LEDriving Hl a LEDriving Fl pro potkávací a dálková světla (Hl) a mlhové světlomety (Fl) nastavují nové standardy v této oblasti.

Řešení pro dálková a potkávací světla nahrazují běžné žárovky H4, H7, H11 a HB4 a spojují stylový vzhled a chladnou bílou barvu světla s velmi vysokou kvalitou osvětlení. Instalace „LED žárovek“ do mlhových světlometů je díky jejich konstrukci velmi snadná. všechny zdroje jsou k dispozici v obvyklé prémiové kvalitě OSRAM.

Nové náhradní žárovky OSRAM LEDriving se vyznačují moderním vzhledem, vynikajícím designem a homogennějším rozložením světla. Teplota chromatičnosti až 6.000 K – jasně bílé světlo – zlepšuje viditelnost. Použitá technologie LED nabízí nejvyšší úroveň výkonu s vynikající odolností díky nejmodernějšímu tepelnému managementu, ale také dlouhou životnost s nízkou spotřebou energie.

Technologie OSRAM LEDriving HL a LEDriving FL zajišťují optimální viditelnost a umožňují řidičům rozpoznat značky, překážky a nebezpečí dříve, než to dokážou konvenční žárovky. Vytvářejí dynamické světlo s velkými možnostmi použití v signálním a interiérovém osvětlení.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!