LKQ CZ s.r.o.

LKQ CZ s.r.o.

Společnost LKQ CZ s.r.o., největší tuzemský dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto, je obchodně-logistická firma působící na trhu s autodíly od počátku 90. let původně pod značkou Auto Kelly a ELIT. Prodává náhradní díly a autopříslušenství na osobní, lehké užitkové a nákladní vozy a také nabízí komplexní nabídku pro vybavení autoservisů, lakoven a garážové techniky, včetně služeb a školení. Zastřešuje sítě partnerských autoservisů a zajišťuje servis pro fleetové zákazníky. Nabízí také sortiment pro maloobchodní zákazníky, včetně elektrokol, skútrů a vybavení pro hobby a volný čas. V současnosti na maloobchodním trhu působí pod značkou Auto Kelly. Mezi její hlavní prodejní kanály patří e-shop a síť více než 100 poboček. LKQ CZ s.r.o. je členem LKQ Corporation – největšího distributora náhradních dílů a autopříslušenství v Evropě a Severní Americe.

Jsme největší distributor náhradních dílů a příslušenství v ČR, který nabízí:

 • komplexní nabídku vybavení autoservisů a garážové techniky, včetně služeb a školení
 • více než 300 smluvních servisů v síti Auto Kelly Autoservis Partner ELIT
 • síť více než 100 poboček s rozvozem zboží až šestkrát denně
 • spravuje nejnavštěvovanější e-shop s náhradními díly a příslušenstvím v ČR
 • skladem téměř 11 mil. kusů zboží
 • autodíly na českém trhu od více než 500 značkových výrobců a na evropském trhu více než 2 000 dodavatelů
 • online technická a servisní data
 • vlastní tréninkové a předváděcí centrum
 • správa vozových parků – Car Fleet Service
 • služba Profi Garáž – moderní online nástroj pro správu zakázek autoservisů a komunikaci s jejich zákazníkem
 • věrnostní program a služba Moje Garáž

Články o společnosti:

Přehled školení distributorů a výrobců v prosinci 2023

Přinášíme přehled školení distributorů a výrobců pro měsíc prosinec 2023.

Firma LKQ rozšířila nabídku těsnění hlavy válců pro asijská vozidla od VICTOR REINZ

Společnost REINZ-Dichtungs-GmbH vyrábí a dodává těsnění do prvovýroby i na aftermarket. A to platí i pro asijská vozidla. Aktuálně od tohoto výrobce najdete v nabídce LKQ více než 800 různých typů těsnění hlav válců pro různá asijská vozidla. Nabídka LKQ tak nyní nabízí téměř 95% pokrytí všech asijských modelů běžně provozovaných na evropských silnicích.

LKQ: Gates mění vizualizaci etiket na obalech u sad rozvodového řemenu

Společnost Gates změnila označení štítků na obalech u sortimentu sad rozvodového řemene. Tyto změny cílí na zvyšující celkovou úroveň bezpečnosti a sledovatelnosti jednotlivých dílů a zároveň zvyšující se množství poskytnutých užitečných informací, které jsou k dispozici zákazníkům a distributorům. Kromě rozvodových sad s novou etiketou budou až do vyprodání zásob dodávány i sady se starou […]

Nové chladicí kapaliny MPM Electric Vehicles a lanovody B CAR v nabídce LKQ

Nabídku chladicích kapalin u firmy LKQ rozšířila novinka od značky MPM pro elektromobily asijských značek Kia, Hyundai a dalších. LKQ pokračuje také v rozšiřování své již tak široké nabídky lanovodů řazení, kde již nabídka překročila hranici 1.500 položek. 

Více