Nosiče kol od Bosalu v nabídce APM Automotive & Stahlgruber

25. května 2021, 10:40

Do nabídky APM Automotive & Stahlgruber byly zařazeny nové nosiče kol na tažné zařízení řady BOSAL Comfort, které jsou vhodné nejen pro naprostou většinu běžných kol, ale také pro elektrokola.

Nosič kol Bosal

Díky moderní konstrukci jsou nosiče kol BOSAL nejen sklopné, aby po jednoduché montáži na vůz umožnily snadný přístup do kufru, ale také skládací. Navíc jsou dodávané i se speciálním vakem, ve kterém je možné je mimo sezonu skladovat. Samozřejmostí je nastavitelný rámeček pro registrační značku a možnost uzamčení nosiče na autě i jednotlivých kol v nosiči (samostatně).

Dva ze tří nových typů – přesněji nosiče BOSAL Comfort ve verzi pro dvě nebo tři kola, budou představeny v červnovém akčním mini katalogu MAXXXI Hity.

Naopak v návaznosti na rozhodnutí dodavatele byl ukončen prodej některých nosičů kol na tažné zařízení ORIS. Jedná se o položky BO070561 (Oris Tourer), BO070562 (Oris Traveller II), BO070563 (Oris Traveller III) a BO070565 (Oris Traveller II Plus), které jsou s ohledem na problémy s výrobní kapacitou dlouhodobě nedostupné. K dispozici už budou pouze vybrané náhradní díly na tyto nosiče. Během léta by sortiment značky ORIS měly doplnit také nosiče nové řady ORIS TRACC pro dvě kola s možným rozšířením pro třetí kolo. Tato řada přináší inovovaná halogenová světla a vylepšený sklápěcí mechanismus s nožním ovládacím pedálem.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!