Společnost Inter Cars otevřela sklad na Ukrajině

23. října 2023, 14:57

Stavba nového skladu firmy Inter Cars na Ukrajině trvala pouhé čtyři měsíce – od května do srpna 2023. Nová provozovna zahájila provoz pouhé čtyři dny po svém dokončení.

Inter Cars Ukrajina

Jak informoval náš partnerský ukrajinský portál https://ua.motofocus.eu/, společnost Inter Cars postavila od základů technicky vyspělou konstrukci s pomocí charkovské společnosti Ypris-Profil LLC a díky nasazení svých zaměstnanců. Nový sklad se nachází ve Lvově.

„Pracoval jsem na mnoha projektech (otevření různých poboček a skladů ICU, včetně bývalé Gorenky a velkého skladu v Dnipru), a proto mohu s jistotou říci, že nové centrum je z hlediska rychlosti realizace naším nejlepším projektem,“ řekl Oleksandr Jaroščuk, vedoucí oddělení interní logistiky společnosti Inter Cars Ukraine.

Centrální sklad Inter Cars v ukrajinské Gorence byl zničen na počátku války.

„Po zničení skladu Inter Cars Ukraine v roce 2022 jsme byli nuceni změnit naši logistiku. Kompletní změna logistických procesů nám umožnila pracovat a flexibilní řešení nám umožnila přizpůsobit se obtížným válečným podmínkám. Nyní je naším úkolem růst a rozvíjet se v nových podmínkách. Za tímto účelem byl náš nový sklad vybudován v západním regionu,“ řekl Vasyl Holovach, generální ředitel společnosti Inter Cars Ukraine.

Nový sklad bude sloužit všem pobočkám spolupracujícím se společností Inter Cars v západní oblasti Ukrajiny. Díky němu se dodací lhůty zboží z polské centrály zkrátí přibližně na tři dny.

Author: AnM
Journalist at MotoFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!