Inter Cars Česká republika s.r.o.

Inter Cars Česká republika s.r.o.

  • Novodvorská 1062/12
    142 00 Praha 4
  • www.intercars.cz
  • 261 344 080


Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let.

Inter Cars v Evropě
Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě.

Největší koncentrace vybudovaných poboček a zároveň zaručená cesta k úspěchu celé skupiny je rozložena do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Skupina Inter Cars působí v 15 evropských zemí,  ve kterých otevřela téměř 500 poboček.

Články o společnosti:

IC Trefa s jarní nabídkou servisního vybavení

IC Trefa speciál vám v termínu 14. 5. - 30.9. 2018 přináší širokou nabídku servisního vybavení pro vaši dílnu. Možnost financování strojů a zařízení Essox.

Místopředseda představenstva společnosti Inter Cars odstoupil z funkce

Robert Kierzek, současný místopředseda představenstva firmy Inter Cars, se nebude ucházet o funkci ve vedení společnosti na další funkční období.

Zapalte to s Denso a získejte žhavé dárky

V akci společnosti Inter Cars, IC Trefa Čarodějnický speciál, mohou zákazníci nakoupit vybrané zapalovací a žhavicí za akční cenu a navíc získat praktické dárky. Akce platí do 31.5.2018.

IC Trefa: Brzdový speciál od Inter Cars

IC Trefa speciál vám v termínu 16.4. - 30.5.2018 přináší širokou nabídku brzd a brzdového příslušenství.

Inter Cars rozdává dárky k oleji Ravenol

Společnost Inter Cars rozdává ke každým 5 L motorového oleje Ravenol tašku na 1 L balení zdarma. Taška obsahuje rukavice, štítek na výměnu oleje a čistící ubrousky na ruce a motor. Akce platí do 21.4.2018.

Více