Inter Cars Česká republika s.r.o.

Inter Cars Česká republika s.r.o.

  • Novodvorská 1062/12
    142 00 Praha 4
  • www.intercars.cz
  • 261 344 080


Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let.

Inter Cars v Evropě
Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě.

Největší koncentrace vybudovaných poboček a zároveň zaručená cesta k úspěchu celé skupiny je rozložena do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Skupina Inter Cars působí v 15 evropských zemí,  ve kterých otevřela téměř 500 poboček.

Články o společnosti:

Inter Cars: Lovecká sezóna už začíná

Ulovte si u Inter Cars každý den jiné produkty. Dne 15. 10. 2018 akce na čepy . Lovecká sezóna probíhá v následujících dvou týdnech. 

Probíhající akce firmy Inter Cars

Aktuální prodejní akce firmy Inter Cars Česká republika.

Inter Cars: K dílům od Bosch kávovar zdarma

Objednávejte u společnosti Inter Cars od října do listopadu náhradní díly Bosch zahrnuté do programu Bosch Extra a za každých 40.000 Kč obratu získejte praktický kávovar Bosch Tassimo. 

Slevobraní v Inter Cars

Slevobraní v Inter Cars začíná. Dnes v akci baterie. Každý den slevy až 60 % na vybraný sortiment až do čtvrtku 27.9. 2018.

Inter Cars pořádá Dny Otevřených Dveří

Firma Inter Cars zve na následující dny otevřených dveří.

Více