Inter Cars Česká republika s.r.o.

Inter Cars Česká republika s.r.o.

  • Novodvorská 1062/12
    142 00 Praha 4
  • www.intercars.cz
  • 261 344 080


Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let.

Inter Cars v Evropě
Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě.

Největší koncentrace vybudovaných poboček a zároveň zaručená cesta k úspěchu celé skupiny je rozložena do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Skupina Inter Cars působí v 15 evropských zemí,  ve kterých otevřela téměř 500 poboček.

Články o společnosti:

Inter Cars: 15 dní s akčními cenami baterií

15 let Inter Cars v ČR = 15 dní s akčními cenami baterií. V této akci společnosti Inter Cars můžete v termínu od 15. 1. do 31. 1. 2019 nakoupit baterie značek 4Max, ATR Cartechnic a Exide za výhodné ceny.

Nový internetový katalog Inter Cars

Společnost Inter Cars vydala nový internetový katalog. IC Catalog umožňuje rychlé a pohodlné vyhledávání.

Skupina Inter Cars rostla v roce 2018 dvouciferným tempem

Skupina Inter Cars zveřejnila informace o konsolidovaných tržbách za prosinec loňského roku a také údaje o výsledcích za celý rok 2018.

Probíhající akce firmy Inter Cars

Aktuální prodejní akce firmy Inter Cars Česká republika.

Nový internetový katalog od Inter Cars

Společnost Inter Cars nově spouští internetový katalog se svými produkty. Po zaregistrování máte možnost vyzkoušet všechny jeho funkce.

Více