Inter Cars Česká republika s.r.o.

Inter Cars Česká republika s.r.o.

  • Novodvorská 1062/12
    142 00 Praha 4
  • www.intercars.cz
  • 261 344 080


Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí "A", my myslíme "C". Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne - podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let.

Inter Cars v Evropě
Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě.

Největší koncentrace vybudovaných poboček a zároveň zaručená cesta k úspěchu celé skupiny je rozložena do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Skupina Inter Cars působí v 15 evropských zemí,  ve kterých otevřela téměř 500 poboček.

Články o společnosti:

Inter Cars: IC Snow&Music days

Společnost Inter Cars pošle 4 zákazníky s nejvyšším obratem lyžovat a užít si lyžařský týden do italských hor Bormio. Bude se jednat o 4 zákazníky s nejvyšším obratem uskutečněným u vybraných značek.

Inter Cars e-shop má nový kabát

Společnost Inter Cars připravila nový design svého e-shopu, který přináší řadu výhod. 

Den otevřených dveří v Inter Cars Olomouc

Společnost Inter Cars zve na  Den otevřených dveří pobočky v Olomouci. Akce se uskuteční v pátek 3.8.2018, od 10:00 do 16:00. Těšit se můžete na bohaté občerstvení, akční ceny vybraných produktů, prezentaci garážového vybavení a dalších akce. 

IC trefa: Speciální nabídka podvozkových dílů

Společnost Inter Cars odstartovala speciální nabídku podvozkových dílů od předních světových dodavatelů. Vybírat můžete z velkého množství náprav, čepů, ramen, táhel řízení, vzpěr stabilizátorů, stabilizátorů, silentbloků a dalších. Akce platí do 31. 8. 2018.

Společnost Inter Cars přestěhovala pobočku Velké Meziříčí

Společnost Inter Cars přestěhovala svoji pobočku ve Velkém Meziříčí do nových prostor.

Více