Inter Cars Česká republika s.r.o.

Inter Cars Česká republika s.r.o.


Inter Cars Česká republika s.r.o. je mladou, inovativní a rychle se rozvíjející společností na českém trhu s náhradními díly pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení. Jsme největším dovozcem a distributorem náhradních dílů pro osobní automobily a užitková vozidla ve střední a východní Evropě.

Cesta k vyšším standardům
Když ostatní myslí „A“, my myslíme „C“. Jsme neustále na čele trhu, přestože se nás mnozí snaží napodobit. Inter Cars má to, co ostatní hráči ne – podnikatelského ducha přítomného v každé úrovni organizace společnosti. Díky tomu jsme schopni najít obchodní příležitosti nebo možnosti ke zlepšení i tam, kde je ostatní nevidí.

Jsme přesvědčeni, že pouze podnikatel může skutečně porozumět jiným podnikatelům a proto jsme nejlepší partner servisů. Společně se chceme zlepšit, být více efektivní, přátelštější a více profesionální.

Jsme připraveni na výzvy, které trh v budoucnu přinese. Máme odvahu a energii pracovat naplno každý den a nastavovat nové standardy během příštích 25 let.

Inter Cars v Evropě
Společnost Inter Cars patří mezi největší distributory náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily v Evropě.

Největší koncentrace vybudovaných poboček a zároveň zaručená cesta k úspěchu celé skupiny je rozložena do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy. Skupina Inter Cars působí v 15 evropských zemí,  ve kterých otevřela téměř 500 poboček.

Články o společnosti:

Mobilní aplikace Q-service je k dispozici

S mobilní aplikací Q-service naleznete snadno nejbližší autoservis, který vyřeší všechny vaše problémy a starosti s autem.

Inter Cars: Dárky za nákup olejů Comma

U Inter Cars od 6. 2. do 29. 2. 2020 získáte k nákupu motorových a převodových olejů značky Comma dárek, a to buď pastu na ruce Manista, aditivum do motorového oleje Engine Flush nebo montérky jen za 1 Kč.

Probíhající akce firmy Inter Cars

Aktuální prodejní akce firmy Inter Cars Česká republika.

Inter Cars: Nadělte si dárky za nákup olejů

Společnost Inter Cars připravila pro své zákazníky v období od 3. 2. do 29. 2. 2020 speciální akci na oleje značky Castrol. Za každý karton 4L nebo 5L balení motorových olejů Castrol získáte kalendárium 2020 za 1 Kč. Za každé 2 x 60L sudy pak dostanete olejovou pumpu za 1 Kč.

Inter Cars: Speciální ceny pneumatik

Společnost Inter Cars nabízí zákazníkům akční ceny na pneumatiky různých značek. Akce platí od 31. 1. do 14. 2. 2020.

Více