ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

Společnost ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o. byla založena na jaře roku 1994. Díky své úzké orientaci především na sortiment karosářských dílů se krátce po založení stala výhradním českým zástupcem belgické společnosti Van Wezel Autoparts, která patří mezi celoevropské jedničky v oblasti aftermarketových karosářských dílů.

Firma ACI se postupně rozvíjela, zvyšovala své obraty a s tím související skladové zásoby dílů. Její první provozovnou byl skladový areál na Veslařském ostrově v Praze-Podolí, v letech 2002 až 2007 pak areál bývalé Jawy v Praze Strašnicích. Od ledna 2008 sídlí firma ACI v Praze Běchovicích, kde se podařilo vybudovat jeden z největší specializovaných skladů karosářských dílů v České republice.

Společnost ACI prodává díly, které jsou prověřované zkušebnou. Díly jsou podrobeny množstvím testů. V první řadě je kontrolována kvalita a síla materiálu, kvalita svarů, začistění po výrobě a také celkový vzhled. Po vykonání základních testů se přistupuje ke kontrole přesnosti tvaru. Prověřuje se spasováním na vozidle nebo jeho části, přičemž všechny okolní díly jsou originální. Lze tak dobře zkontrolovat přesnost všech montážních otvorů, držáků a správné přiléhání dílu po celém obvodu.

Jen takto prověřené karosářské díly lze s jistotou použít jako plnohodnotnou náhradu dílů originálních. Správně pasující díly ušetří mnoho času při montáži. Kromě aftermarketových dílů nabízí ACI i kompletní sortiment originálních dílů, které lze snadno dohledat v originálním katalogu na webu.

Držíme se hesla „Od ACI to sedí!“. Nejde jen kvalitu a zpracování dílů. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli spokojeni s nákupem dílu od začátku až do konce. Přehlednost nabídky, dostupnost dílů, fortelný obal, spolehlivá doprava, bezproblémová montáž. Co řekneme, to zkrátka platí.

Články o společnosti:

ACI Olina „Drift“ (5. díl)

Touha naučit se driftovat, nehoda, chlapi v dílně a Olina ve svém driftovacím speciálu.. Tohle všechno v závěrečném 5. dílu. Bude to jízda. A bude tak trochu bokem.

ACI Olina „Mafián“ (4. díl)

Chlapi v dílně se nezastaví. Ještě k tomu přijede nečekaná návštěva, která nehodlá čekat. Bude potřeba zavolat si Olinu Express. Připravte se na pořádnou jízdu!

ACI Olina „Stará v akci“ (3. díl)

Olina odvádí v dílně dobrou práci a počet jejích fanoušků neustále stoupá. I proto dojde na klíčový souboj, který nakonec někdo nepěkně (ale pěkně postaru) odnese.

ACI Olina: „Gramofon“ (2. díl)

Olina má na osazenstvo autodílny doslova blahodárný vliv. Jak si poradí s výměnou nárazníku a obdivnými pohledy všech ostatních? To uvidíte v 2. dílu seriálu.

ACI Olina: „Ledvinky“ (1. díl)

Olina žije. A navíc to setsakramentsky umí. Přesvědčte se sami, že nejen s auty, ale také s osazenstvem dílny dělá Olina doslova divy. A to se teprve rozjíždí…

Více