ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

Společnost ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o. byla založena na jaře roku 1994. Díky své úzké orientaci především na sortiment karosářských dílů se krátce po založení stala výhradním českým zástupcem belgické společnosti Van Wezel Autoparts, která patří mezi celoevropské jedničky v oblasti aftermarketových karosářských dílů.

Firma ACI se postupně rozvíjela, zvyšovala své obraty a s tím související skladové zásoby dílů. Její první provozovnou byl skladový areál na Veslařském ostrově v Praze-Podolí, v letech 2002 až 2007 pak areál bývalé Jawy v Praze Strašnicích. Od ledna 2008 sídlí firma ACI v Praze Běchovicích, kde se podařilo vybudovat jeden z největší specializovaných skladů karosářských dílů v České republice.

Společnost ACI prodává díly, které jsou prověřované zkušebnou. Díly jsou podrobeny množstvím testů. V první řadě je kontrolována kvalita a síla materiálu, kvalita svarů, začistění po výrobě a také celkový vzhled. Po vykonání základních testů se přistupuje ke kontrole přesnosti tvaru. Prověřuje se spasováním na vozidle nebo jeho části, přičemž všechny okolní díly jsou originální. Lze tak dobře zkontrolovat přesnost všech montážních otvorů, držáků a správné přiléhání dílu po celém obvodu.

Jen takto prověřené karosářské díly lze s jistotou použít jako plnohodnotnou náhradu dílů originálních. Správně pasující díly ušetří mnoho času při montáži. Kromě aftermarketových dílů nabízí ACI i kompletní sortiment originálních dílů, které lze snadno dohledat v originálním katalogu na webu.

Držíme se hesla „Od ACI to sedí!“. Nejde jen kvalitu a zpracování dílů. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli spokojeni s nákupem dílu od začátku až do konce. Přehlednost nabídky, dostupnost dílů, fortelný obal, spolehlivá doprava, bezproblémová montáž. Co řekneme, to zkrátka platí.

Články o společnosti:

Kalendář firmy ACI 2022

Firma ACI vytvořila kalendář 2022, který představuje výběr třinácti obrazů ze souboru automobilových závodů. Najdete zde okruhové závody, rally i autokros.

V nabídce ACI nově naleznete antigenní testy a respirátory

Firma ACI do svého sortimentu zařadila nově antigenní testy a respirátory FFP2.

Titul „Kalendář roku 2021“ získala firma J+M autodíly Stojí za přečtení

Titul „Kalendář roku 2021“ získala firma J+M autodíly

Kalendářem roku 2021 na portálu MotoFocus.cz se stal kalendář firmy J+M autodíly.

Kdo získá titul „Nejlepší kalendář roku 2021“? Důležité

Kdo získá titul „Nejlepší kalendář roku 2021“?

Další, tentokrát velmi podivný rok 2020 je za námi a my opět přinášíme soutěž o nejlepší kalendář roku. Vybírat lze z různých kalendářů distributorů i výrobců.

ACI představuje kalendář pro rok 2021

Společnost ACI vydala ve spolupráci s malířem Jiřím Ramešem kalendář pro rok 2021 s hlavním tématem mistři F1.

Více