ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

Společnost ACI – AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o. byla založena na jaře roku 1994. Díky své úzké orientaci především na sortiment karosářských dílů se krátce po založení stala výhradním českým zástupcem belgické společnosti Van Wezel Autoparts, která patří mezi celoevropské jedničky v oblasti aftermarketových karosářských dílů.

Firma ACI se postupně rozvíjela, zvyšovala své obraty a s tím související skladové zásoby dílů. Její první provozovnou byl skladový areál na Veslařském ostrově v Praze-Podolí, v letech 2002 až 2007 pak areál bývalé Jawy v Praze Strašnicích. Od ledna 2008 sídlí firma ACI v Praze Běchovicích, kde se podařilo vybudovat jeden z největší specializovaných skladů karosářských dílů v České republice.

Společnost ACI prodává díly, které jsou prověřované zkušebnou. Díly jsou podrobeny množstvím testů. V první řadě je kontrolována kvalita a síla materiálu, kvalita svarů, začistění po výrobě a také celkový vzhled. Po vykonání základních testů se přistupuje ke kontrole přesnosti tvaru. Prověřuje se spasováním na vozidle nebo jeho části, přičemž všechny okolní díly jsou originální. Lze tak dobře zkontrolovat přesnost všech montážních otvorů, držáků a správné přiléhání dílu po celém obvodu.

Jen takto prověřené karosářské díly lze s jistotou použít jako plnohodnotnou náhradu dílů originálních. Správně pasující díly ušetří mnoho času při montáži. Kromě aftermarketových dílů nabízí ACI i kompletní sortiment originálních dílů, které lze snadno dohledat v originálním katalogu na webu.

Držíme se hesla „Od ACI to sedí!“. Nejde jen kvalitu a zpracování dílů. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli spokojeni s nákupem dílu od začátku až do konce. Přehlednost nabídky, dostupnost dílů, fortelný obal, spolehlivá doprava, bezproblémová montáž. Co řekneme, to zkrátka platí.

Články o společnosti:

ACI: Nové díly pro Volkswagen T1 a T2

Po spuštění řady Porsche CLASSIC rozšířila firma ACI nabídku karosářských dílů na veterány, tentokrát na legendární Volkswagen T1 a T2. Kdysi vysmívaná „ošklivá káčátka“ jsou dnes v kurzu a kdo je v devadesátých letech posílal do šrotu jako zbytečné vraky, tomu mohly akorát tak zbýt oči pro pláč.

Karosářské díly PORSCHE classic v nabídce ACI

Veteráni a youngtimery jsou z pochopitelných důvodů stále vyhledávanějším zdrojem zážitků, čiré radosti z jízdy i investiční příležitosti. Je však potřeba vynaložit úsilí na udržování jejich stavu a s dostupností dílů na určitá auta je to v dnešní době problematické. Proto firma ACI ve spolupráci s jedním z evropských dodavatelů spustila řadu karosářských dílů CLASSIC. 

Nové opravné díly v ACI

Společnost ACI výrazně rozšířila nabídku opravných plechových dílů. Bez problémů a za dobré ceny tak můžete jednoduše opravit kabát každého zimou zkoušeného auta.

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2022“ je zde! Kdo jej získá? Soutěž

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2022“ je zde! Kdo jej získá?

Téměř jsme doklopýtali do konce roku 2021. Pomalu tedy přichází období rekapitulace a hodnocení uplynulého roku. Než se do toho ale v redakci pustíme, chceme se soustředit na něco více zábavnějšího. A tím je oblíbená soutěž/anketa o nejlepší kalendář následujícího roku. Máme pro vás velký výběr!

ACI: Automagazín Garáž Info podzim 2021

Společnost ACI přináší podzimní číslo automagazínu Garáž Info. Magazín obsahuje novinky z ACI + zajímavé články a rozhovory z auto/moto.

Více