AD PARTNER CZ & SK, a.s.

AD PARTNER CZ & SK, a.s.

ad partner

Původní společnost Corpim, a.s. byla založena 15. 1. 2001 majiteli čtyř regionálních velkoobchodů. V roce 2006 jsme se stali členy AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI) a vznikla společnost AD PARTNER CZ&SK, a.s.

Našimi zákazníky jsou nezávislé regionální velkoobchody, kterým nekonkurujeme. Nabízíme jim řešení distribuce náhradních dílů pro osobní a užitkové vozy, zajišťujeme centrální nákup, logistiku, služby a marketing. Součástí naší nabídky je i věrnostní program BonusBox.

Vydáváme technický magazín Eure!TechFLASH. Součástí odborného vzdělávání automechaniků je program ADI s názvem Eure!Car, jehož součástí je například i „Technický koutek“ s velkým množstvím volně dostupných technických informací (http://www.eurecar.org/cs).

Jsme distributory HaynesPro a Autodata.

Přímý kontakt s výrobci náhradních dílů nám otevírá přístup k jejich novým technologiím, technické podpoře, zárukám, službám, informacím, školením a servisním konceptům. Naší hlavní zásadou je nabízet vždy kvalitní náhradní díly a servis.

Náhradní díly, které nám dodávají přední světoví výrobci, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, ve všech ohledech splňují požadavky stanovené evropskou směrnicí blokové výjimky.

Články o společnosti:

AD Partner: Akce na chladiva

Společnost AD Partner nabízí akci spojenou s chladivy. Při nákupu 2ks R134a získáte zdarma jako dárek čistič klimatizace Valeo. Akce platí do 30. 6. 2019.

AD Partner: K produktům Bosch dárek zdarma

Za nákup sortimentu BOSCH ve výši 10.000.- Kč + DPH, obdrží zákazník AD Partner zdarma značkový Cyklodres BOSCH (triko+kalhoty). Akce platí od 1. 6. do 30. 6. 2019.

Philips Xenony, Halogeny a dílenské LED lampy nově u AD Partner

V AD Partner naskladnili nový sortiment Philips. V nabídce je cca 300 nových položek.

AD Partner: Akce na brzdové díly Zimmermann

Při nákupu brzdových dílů Zimmermann u AD Partner získáte zdarma Porsche (1:24). Platí pro prvních 50 zákazníků, kteří nakoupí díly Zimmermann ve výši minimálně 5.000 Kč bez DPH. Akce platí od 23. 4. do 5. 5. 2019.

AD Partner: Rychločističe Pro zdarma k produktům Liqui Moly

Společnost AD Partner nabízí za nákup 4 ks produktu 5W-40 TOP TEC 4100 nebo 4 ks produktu 5W-30 TOP TEC 4200 zdarma 6 KS Rychločistič Pro. Akce platí do 30. 4. 2019. 

Více