AD PARTNER CZ & SK, a.s.

AD PARTNER CZ & SK, a.s.

ad partner

Původní společnost Corpim, a.s. byla založena 15. 1. 2001 majiteli čtyř regionálních velkoobchodů. V roce 2006 jsme se stali členy AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI) a vznikla společnost AD PARTNER CZ&SK, a.s.

Našimi zákazníky jsou nezávislé regionální velkoobchody, kterým nekonkurujeme. Nabízíme jim řešení distribuce náhradních dílů pro osobní a užitkové vozy, zajišťujeme centrální nákup, logistiku, služby a marketing. Součástí naší nabídky je i věrnostní program BonusBox.

Vydáváme technický magazín Eure!TechFLASH. Součástí odborného vzdělávání automechaniků je program ADI s názvem Eure!Car, jehož součástí je například i „Technický koutek“ s velkým množstvím volně dostupných technických informací (http://www.eurecar.org/cs).

Jsme distributory HaynesPro a Autodata.

Přímý kontakt s výrobci náhradních dílů nám otevírá přístup k jejich novým technologiím, technické podpoře, zárukám, službám, informacím, školením a servisním konceptům. Naší hlavní zásadou je nabízet vždy kvalitní náhradní díly a servis.

Náhradní díly, které nám dodávají přední světoví výrobci, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, ve všech ohledech splňují požadavky stanovené evropskou směrnicí blokové výjimky.

Články o společnosti:

AD Partner: Akční nabídka na oleje ADOil

Při koupi 1 sudu – získá zákazník 5L soudek piva Bernard. Platnost akce do 15. 10. 2019

AD Partner rozšířil sortiment o výfuky POLMOstrów

Společnost POLMOstrów existuje na trhu od roku 1975. Specializuje se na výrobu výfukových systémů pro automobily a kamiony pro většinu modelů známých značek. V sortimentu je více než 3500 katalogových dílů.

AD Partner: K nákupu produktů Liqui Moly pěna na čištění skel zdarma

Firma AD Partner nabízí za nákup 4 ks Top Tec 4100 5W40 (9511) nebo 4 ks Top Tec 4200 5W30 (8973) značky Liqui Moly pěnu na čištění skel zdarma. Akce platí do 31. 10. 2019.

AD Partner: Dárky k nákupu sudů Liqui Moly

Firma AD Partner nabízí k nákupu 2 ks 60 l sudů Liqui Moly kombinézu + 2 x 0,7 l láhev rumu Republica. Akce platí do 30. listopadu 2019.

AD Partner rozšířil sortiment o oleje Kroon Oil

Firma AD Partner oznámila rozšíření sortimentu o oleje Kroon Oil. Portfolio rozšířili o motorové a převodové oleje, autokosmetiku a autochemii této značky.

Více