AD PARTNER CZ & SK, a.s.

AD PARTNER CZ & SK, a.s.

ad partner

Původní společnost Corpim, a.s. byla založena 15. 1. 2001 majiteli čtyř regionálních velkoobchodů. V roce 2006 jsme se stali členy AUTODISTRIBUTION INTERNATIONAL (ADI) a vznikla společnost AD PARTNER CZ&SK, a.s.

Našimi zákazníky jsou nezávislé regionální velkoobchody, kterým nekonkurujeme. Nabízíme jim řešení distribuce náhradních dílů pro osobní a užitkové vozy, zajišťujeme centrální nákup, logistiku, služby a marketing. Součástí naší nabídky je i věrnostní program BonusBox.

Vydáváme technický magazín Eure!TechFLASH. Součástí odborného vzdělávání automechaniků je program ADI s názvem Eure!Car, jehož součástí je například i „Technický koutek“ s velkým množstvím volně dostupných technických informací (http://www.eurecar.org/cs).

Jsme distributory HaynesPro a Autodata.

Přímý kontakt s výrobci náhradních dílů nám otevírá přístup k jejich novým technologiím, technické podpoře, zárukám, službám, informacím, školením a servisním konceptům. Naší hlavní zásadou je nabízet vždy kvalitní náhradní díly a servis.

Náhradní díly, které nám dodávají přední světoví výrobci, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, ve všech ohledech splňují požadavky stanovené evropskou směrnicí blokové výjimky.

Články o společnosti:

Kalendář firmy AD Partner pro rok 2020

Společnost AD Partner vytvořila za spolupráce svých partnerů kalendář pro rok 2020.

AD PARTNER: Akční ceny na sortiment značek Remsa a Fram

Společnost AD PARTNER připravila 52% slevy na kompletní sortiment značky Remsa a také akční ceny na položky Fram. Akce jsou platné od 2. 12. do 8. 12. 2019.

AD Partner: Akční nabídka na produkty Liqui Moly

Společnost AD Partner nabízí v týdnu od 25. 11. do 1. 12. 2019 akční ceny na produkty značky Liqui Moly. 

AD Partner: Až 52 % na všechny filtry Valeo

Společnost AD Partner nabízí až 52% slevy na všechny filtry značky Valeo. Navíc za nákup 20 filtrů získáte deštník Valeo jako dárek. Akce platí od 18.11. do 24. 11. 2019.

AD Partner: Sleva na všechny filtry FRAM 52%

AD Partner pro své zákazníky připravila 52% slevy na všechny filtry značky FRAM. Akce platí od 4. 11. do 17. 11. 2019.

Více