AUTO-MOTO RS, s.r.o.

AUTO-MOTO RS, s.r.o.

Firma AUTO-MOTO RS byla založena v roce 1994 jako maloobchodní provozovna prodeje autodílů značky Škoda. V následujících letech se naše společnost dynamicky rozvíjela, až se stala předním distributorem náhradních dílů pro automobily VW Group v rámci střední Evropy.

Začátkem nového milénia jsme se stali dovozcem a distributorem značek VIKA Parts, DPA a později i originálních dílů Borsehung Germany. Dnes tvoří náš sortiment tisíce položek, které pravidelně rozšiřujeme podle poptávky na trhu. Našimi pravidelnými závozy denně dodáváme zboží na pult stovek zákazníků. Mezi naše spokojené zákazníky patří většina předních distributorů aftermarketových dílů nejen v Česku a na Slovensku, ale dnes už po celé Evropě.

Náhradní díly prodávané pod značkou Vika auto parts se vyznačují stabilní kvalitou a dostupnou cenou. Tato značka si za posledních 20 let vybudovala své místo na trhu s náhradními díly v celé Evropě. Všechny díly podléhají přísné kontrole a mezinárodním certifikátům kvality.

Značka DPA se zaměřuje zejména na karosářské části automobilů. Vyniká výbornou kvalitou a širokým sortimentem. Za posledních 20 let zaujala stabilní místo na evropském trhu s karosářskými díly. Značka DPA podléhá přísným normám evropského trhu i homologaci.

Pod značkou Borsehung se distribuují výhradně originální díly světových výrobců. Na všechny díly Borsehung poskytuje výrobce 4letou záruku, což ještě více umocňuje vysokou důvěru spotřebitelů v tuto značku.

Všechny tři námi dodávané značky jsou zároveň certifikovaným dodavatelem dat Tec-Doc.

Články o společnosti:

AUTO-MOTO RS představuje novinky dalšího týdne

Firma AUTO-MOTO RS opět rozšířila svou nabídku o nové produkty.

Rozšíření nabídky AUTO-MOTO RS

Společnost AUTO-MOTO RS opět představuje své týdenní rozšíření nabídky, a to například o snímače sklonu světlometů, výfukové ventily či těsnění.

Novinky AUTO-MOTO RS

AUTO-MOTO RS představuje nové produkty, například snímače sklonu světlometů pro různé modely koncernu VW.

AUTO-MOTO RS novinky pro 25. týden

AUTO-MOTO RS tento týden uvádí na trh zajímavé novinky, například termostat pro VW nebo snímač sklonu světlometů pro vozy Škoda, které najdete v příloze spolu s dalšími položkami.

Novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS v tomto týdnu uvádí na trh zajímavé novinky jako např. EGR ventil pro VW Beetle, nebo zámek dveří pro Audi, které najdete v příloze spolu s dalšími položkami.

Více