AUTO-MOTO RS, s.r.o.

AUTO-MOTO RS, s.r.o.

Firma AUTO-MOTO RS byla založena v roce 1994 jako maloobchodní provozovna prodeje autodílů značky Škoda. V následujících letech se naše společnost dynamicky rozvíjela, až se stala předním distributorem náhradních dílů pro automobily VW Group v rámci střední Evropy.

Začátkem nového milénia jsme se stali dovozcem a distributorem značek VIKA Parts, DPA a později i originálních dílů Borsehung Germany. Dnes tvoří náš sortiment tisíce položek, které pravidelně rozšiřujeme podle poptávky na trhu. Našimi pravidelnými závozy denně dodáváme zboží na pult stovek zákazníků. Mezi naše spokojené zákazníky patří většina předních distributorů aftermarketových dílů nejen v Česku a na Slovensku, ale dnes už po celé Evropě.

Náhradní díly prodávané pod značkou Vika auto parts se vyznačují stabilní kvalitou a dostupnou cenou. Tato značka si za posledních 20 let vybudovala své místo na trhu s náhradními díly v celé Evropě. Všechny díly podléhají přísné kontrole a mezinárodním certifikátům kvality.

Značka DPA se zaměřuje zejména na karosářské části automobilů. Vyniká výbornou kvalitou a širokým sortimentem. Za posledních 20 let zaujala stabilní místo na evropském trhu s karosářskými díly. Značka DPA podléhá přísným normám evropského trhu i homologaci.

Pod značkou Borsehung se distribuují výhradně originální díly světových výrobců. Na všechny díly Borsehung poskytuje výrobce 4letou záruku, což ještě více umocňuje vysokou důvěru spotřebitelů v tuto značku.

Všechny tři námi dodávané značky jsou zároveň certifikovaným dodavatelem dat Tec-Doc.

Články o společnosti:

Novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS v 19. týdnu rozšiřuje sortiment o následující novinky.

Rozšíření nabídky AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje novinky pro 18. týden. Portfolio se opět rozšířilo i pro vozy Audi, a to například o kvalitní vzduchové tlumiče na Alroad A6.

Novinky AUTO-MOTO RS v 17. týdnu

Firma AUTO-MOTO RS představuje novinky, které nově přidala do své nabídky.

Nové produkty v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS rozšiřuje sortiment náhradních dílů, a to o servočepadla, tlumiče a jiné.

Novinky v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS připravila pro své zákazníky přehled novinek v nabídce.

Více