AUTO-MOTO RS, s.r.o.

AUTO-MOTO RS, s.r.o.

Firma AUTO-MOTO RS byla založena v roce 1994 jako maloobchodní provozovna prodeje autodílů značky Škoda. V následujících letech se naše společnost dynamicky rozvíjela, až se stala předním distributorem náhradních dílů pro automobily VW Group v rámci střední Evropy.

Začátkem nového milénia jsme se stali dovozcem a distributorem značek VIKA Parts, DPA a později i originálních dílů Borsehung Germany. Dnes tvoří náš sortiment tisíce položek, které pravidelně rozšiřujeme podle poptávky na trhu. Našimi pravidelnými závozy denně dodáváme zboží na pult stovek zákazníků. Mezi naše spokojené zákazníky patří většina předních distributorů aftermarketových dílů nejen v Česku a na Slovensku, ale dnes už po celé Evropě.

Náhradní díly prodávané pod značkou Vika auto parts se vyznačují stabilní kvalitou a dostupnou cenou. Tato značka si za posledních 20 let vybudovala své místo na trhu s náhradními díly v celé Evropě. Všechny díly podléhají přísné kontrole a mezinárodním certifikátům kvality.

Značka DPA se zaměřuje zejména na karosářské části automobilů. Vyniká výbornou kvalitou a širokým sortimentem. Za posledních 20 let zaujala stabilní místo na evropském trhu s karosářskými díly. Značka DPA podléhá přísným normám evropského trhu i homologaci.

Pod značkou Borsehung se distribuují výhradně originální díly světových výrobců. Na všechny díly Borsehung poskytuje výrobce 4letou záruku, což ještě více umocňuje vysokou důvěru spotřebitelů v tuto značku.

Všechny tři námi dodávané značky jsou zároveň certifikovaným dodavatelem dat Tec-Doc.

Články o společnosti:

AUTO-MOTO RS rozšiřuje sortiment značky Borsehung o filtry pro vozidla VW Group

Firma AUTO-MOTO RS rozšiřuje sortiment značky Borsehung o vzduchové, olejové, pylové a palivové filtry pro vozidla VW Group.

Auto-Moto RS doplňuje sortiment řízení a servořízení VAG

Firma Auto-Moto RS doplňuje sortiment řízení a servořízení VAG na modely Rapid, Citigo, Octavia III, Audi A6, Amarok, Touareg, Crafter, Transporter.

Auto-Moto RS rozšiřuje portfólio Borsehung a VIKA o trysky ostřikovačů světel

AMRS rozšiřuje portfólio v značce Borsehung a VIKA  o trysky ostřikovačů předních světel pro VAG.

Auto-Moto RS rozšiřuje portfólio o řadicí páky

Auto-Moto RS rozšiřuje portfólio o řadicí páky pro různé typy modelů koncernu VAG.

AUTO-MOTO RS rozšiřuje portfolio o produkty značky Borsehung

Firma AUTO-MOTO RS rozšiřuje portfólio o kvalitní vačkové hřídele, vahadla, ventily a další motorové díly značky Borsehung.

Více