AP AUTO PARTNER CZ s.r.o.

AP AUTO PARTNER CZ s.r.o.

Auto Partner je dynamicky se rozvíjející importér a distributor náhradních dílů pro osobní, dodávkové automobily a motocykly. Společnost je prodejní platformou, která je provozována hlavně elektronickými portály a logistikou dodávek náhradních dílů v režimu just-in-time.

Naše nabídka je velmi široká – ve stálém prodeji máme veškerý potřebný sortiment, který by neměl chybět v každé auto-moto prodejně a autoservisu. Zákazníkům nabízíme:

  • náhradní díly do všech automobilových systémů – mimo jiné, elektro systém, výfukový systém, systém odpružení a brzdový systém.
  • automobilové filtry (olejový filtr, palivový filtr a vzduchový filtr)
  • automobilové oleje a chemii
  • automobilové příslušenství
  • motocyklové příslušenství a náhradní díly

V nabídce naleznete také provozní softwary pro diagnostiky , servisní data a dílenské vybavení.

SERVISNÍ PARTNER – VÍCE NEŽ 6 MIL. NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Auto Partner pracuje s využitím integrovaného IT systému řídícího celý řetězec dodávek a logistickou infrastrukturu. Ta se skládá z:

  • moderního logisticky-distribučního centra v Polsku s plochou více než 40 tis. m2
  • nového logisticky-distribučního centra v blízkosti Varšavy s plochou 8,5 tis. m2
  • sítě více než 90 poboček v EU, vybavených další skladovací plochou cca 50 tis. m2

Jelikož vlastníme automobilový park, jsme schopni zajistit dodávky pro zákazníka i několikrát denně. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro spolupráci s Auto Partner, mohou počítat s veškerou podporou prodeje a cenového zvýhodnění. V důsledku toho je naše firma rozeznatelná v rámci segmentu distributorů náhradních dílů jako solidní partner, který se může těšit ze stále širší skupiny odběratelů. Auto Partner vychází vstříc očekáváním našich zákazníků tím, že vede cílenou prodejní politiku na základě územního rozdělení a rozvinutou strukturou podpůrných programů.

Články o společnosti:

Firma AUTO PARTNER slaví 30 let

Společnost Auto Partner zve své zákazníky na GRIL PÁRTY pořádanou u příležitosti oslav 30. výročí vzniku. Můžete se těšit na prezentace dílenského vybavení a také bohatý program s atraktivními cenami. Nebude chybět občerstvení!

Dvousloupové zvedáky od ATH-Heinl v nabídce Auto Partner

Firma Auto Partner zařadila do své nabídky dvousloupové zvedáky od ATH-Heinl řady Comfort.

Nové díly řízení značky QUARO

Značka Quaro rozšiřuje svůj sortiment, když k dílům zavěšení a dílům brzdového systému nabízí aktuálně také části systému řízení. Nabídka se rozšířila o více než 100 položek tyček řízení a téměř o 250 čepů řízení.

Novinka v nabídce MaXgear: kabinové filtry s ionty stříbra

V nabídce značky MaXgear, kterou dodává společnost Auto Partner, aktuálně najdeme novou řadu kabinových filtrů s ionty stříbra SILVER CARBON.

Brzdové kotouče High Carbon v nabídce firmy Auto Partner

Nabídka autodílů Quaro, které jsou dostupné v prodejní síti společnosti Auto Partner, se rozšířila o nový produkt – brzdové kotouče s vysokým obsahem uhlíku High Carbon.

Více