Banner Baterie ČR s.r.o.

Banner Baterie ČR s.r.o.

  • Přátelství 1011/17
    104 00 Praha
  • www.bannerbatterien.com
  • +420 267 090 510

Špičková kvalita - Made in Austria!
Jako jediný výrobce baterií z Rakouska je společnost Banner považována za mezinárodně uznávaného a předního producenta baterií, který dodává baterie pro originální výbavu mnoha významným automobilkám, jako je například Audi, BMW, VW, Chrysler, Porsche nebo Mercedes. Výrobky společnosti Banner dokazují svou kvalitu na nejchladnějším skandinávském severu stejně jako pod horkým africkým sluncem. Rovněž dodává příslušenství k bateriím a vyvažovací závaží nejvyšší kvality.

Filozofie společnosti Banner
Technická dokonalost a optimální služby - to je filozofie společnosti Banner. K tomu patří také naprosto spolehlivé a včasné dodávky a vysoká míra odpovědnosti za životní prostředí. Inovativní myšlení umožňuje vyrábět produkty nejvyšší kvality, za něž mluví jejich provozní bezpečnost a dlouhá životnost.

Certifikovaná kvalita
Společnost Banner je certifikována podle nejaktuálnějšího znění norem jakosti ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001. V rámci těchto certifikačních řízení se velice přesně ověřují veškeré procesy v podniku relevantní z hlediska jakosti. Důsledné zaměření na dosažení maximálního přínosu pro zákazníka je i zde naším nejvyšším cílem.

Sortiment a vyhledání správné baterie pro Váš vůz
Nabízíme široký sortiment baterií pro automobily i průmysl.

Dodavatel do provovýroby
Banner dodává baterie do prvovýroby celé řadě výrobců vozidel.

Zpětný odběr použitých baterií
Smluvní prodejci baterií Banner současně vykupují zpět použité olověné akumulátory všech značek, které následně společnost Banner dodá k odborné recyklaci.

Důležité rady výrobce
1) Baterie (12 V jmenovité napětí) musí být provozována v nabitém stavu (min. 12,50 V klidové napětí na svorkách, tomu odpovídá hustota elektrolytu 1,25g / cm3)
2) Hluboké a opakované vybíjení baterie pod úroveň 12,20 V klidového napětí nebo pod úroveň hustoty elektrolytu 1,18g / cm3, poškozuje baterii, snižuje její kapacitu nevratnou sulfatací a/nebo způsobuje vypadávání aktivní hmoty z deskových elektrod (zakalení a tmavnutí elektrolytu).
3) Doporučujeme při výměně baterie si nechat zkontrolovat funkci nabíjecí soustavy vozidla a také zda-li vozidlo nemá v klidu nežádoucí trvalý odběr el. proudu.
4) Doporučujeme dobíjet baterii nabíjecím zdrojem, pokud vozidlo po startu nenajezdí dlouhodobě v průměru více než ca. 12 km nepřetržitou jízdou (doplnění spotřebované energie startem).
5) Udržujte stav elektrolytu na předepsané úrovni Nezapomeňte, že i bezúdržbová baterie potřebuje průběžnou kontrolu, a to především v oblasti těžkého provozu (taxi, rozvozová vozidla, TIR apod.) POZOR ! Příp. kontrolu stavu elektrolytu svěřte odbornému servisu, některé typy baterií se nesmí otevírat nebo je třeba použít speciální přípravky pro jejich odborné otevření.
6) POZOR! - Při dlouhodobém parkování vozidla dochází k vybíjení baterie, a to zvláště u vozidel vybavených nadstandardním počtem elektrických spotřebičů (alarm,imobilizér, tachograf, rádio apod.)
7) POZOR! - U mikrohybridních vozidel se systémem start/stop, musí být použity baterie speciálně vyrobené pro tyto účely (AGM, EFB). Informujte se u odborného prodejce nebo u dovozce.

Články o společnosti:

Až 50% sleva na autobaterie a akční ceny na startovací a nabíjecí zdroje u Auto Kelly

Autobaterie Starline, Varta a Banner nyní nakoupíte se slevou až 50 % u Auto Kelly. Zároveň i nabíjecí a startovací zdroje jsou u Auto Kelly za akční ceny v týdnu od 22.1. do 28.1.2018.

Baterie Banner Garden Bull - profesionální energie pro trávník

Přesně se začátkem jarní a zahradnické sezóny se společnost Banner dostává do kondice a rozšiřuje své portfolio výrobků o novou produktovou řadu. Baterie Banner Garden Bull byla navržena speciálně pro zahradní stroje, jako jsou zahradní traktory a zahradní ridery, a na trhu je k dostání od února 2017.

Vyvažovací závaží Banner Wuchtofit

Disky kol hrají důležitou roli pro bezpečnost každého automobilu. S vyvažovacími závažími Banner Wuchtofit, která jsou výsledkem zkušeností s olověnými produkty za celá desetiletí, je bezpečnost na všech cestách zaručena.

Udržitelnost v předjížděcím pruhu

V rodinném podniku Banner jde úspěch ruku v ruce se zodpovědností: Téměř 100% recyklace olověných baterií je nádherný příklad toho, že udržitelnost a ochrana životního prostředí mohou existovat v jednom podniku. Přehled nejdůležitějších faktů ze zprávy o udržitelnosti společnosti Banner.

Problémy při startování?

Snad každý již někdy zažil situaci, kdy motor ne a ne naskočit. Takovéto nepříjemnosti bývají často způsobeny elektrickým systémem, protože baterie, startér nebo generátor selže. Banner přináší cenné tipy, co dělat v této situaci:

Více