Banner Baterie ČR spol. s r.o.

Banner Baterie ČR spol. s r.o.

Banner THE POWER COMPANY

Od roku 1937 firma vyrábí automobilové baterie mnoha typů a provedení. Oblast Automotive pokrývá široké portfolio produktů zahrnující startovací baterie, baterie pro palubní sítě a baterie pro hobby a volný čas, a to jako originální výbavu (OE) i náhradní baterie (IAM). Vývoj a výroba těchto produktů probíhá převážně v centrále společnosti a ve výrobním závodě v rakouském Leondingu.

V divizi Energy Solutions se sídlem v Thalheimu u Welsu se odehrává především další vývoj trakčních, semitrakčních a záložních baterií.

Rodinná firma pod vedením Andrease Bawarta a Mag. Thomase Bawarta zaměstnává po celé Evropě 785 pracovníků. Ve 13 zemích Evropy zajišťují péči o zákazníky vlastní distribuční společnosti. Ve více než 70 dalších státech v Evropě, Africe a Asii jsou výrobky prodávány prostřednictvím přímých dovozců. Progresivní technika a vynikající kvalita podtrhují mezinárodní pověst výtečných výrobků s „buvolí silou“, jak ji charakterizuje i logo společnosti Banner.

Špičková kvalita – Made in Austria!

Jako jediný výrobce baterií z Rakouska je společnost Banner považována za mezinárodně uznávaného a předního producenta baterií, který dodává baterie pro originální výbavu mnoha významným automobilkám, jako je například Audi, BMW, VW, Porsche nebo Mercedes. Výrobky společnosti Banner dokazují svou kvalitu na nejchladnějším skandinávském severu stejně jako pod horkým africkým sluncem.

Filozofie společnosti Banner

Technická dokonalost a optimální služby – to je filozofie společnosti Banner. K tomu patří také naprosto spolehlivé a včasné dodávky a vysoká míra odpovědnosti za životní prostředí. Inovativní myšlení umožňuje vyrábět produkty nejvyšší kvality, za něž mluví jejich provozní bezpečnost a dlouhá životnost.

Certifikovaná kvalita

Společnost Banner je certifikována podle nejaktuálnějšího znění norem jakosti ISO 9001, ISO/TS 16949 a ISO 14001. V rámci těchto certifikačních řízení se velice přesně ověřují veškeré procesy v podniku relevantní z hlediska jakosti. Důsledné zaměření na dosažení maximálního přínosu pro zákazníka je i zde naším nejvyšším cílem.

Životní prostředí a odpovědnost – zpětný odběr použitých baterií

Sběr starých baterií slouží především k ochraně životního prostřední. Baterie na bázi olova a kyseliny jsou recyklovatelné ze 100% a mají nejvyšší míru sběru a vrácení na celém trhu EU. Proto společně s našimi partnery, Banner vykupuje zpět použité olověné akumulátory všech značek, které následně dodá k odborné recyklaci.

Články o společnosti:

Banner: Nové motocyklové baterie Bike Bull

Firma Banner představuje před zahájením sezóny nové motocyklové baterie Bike Bull GEL.

Baterie Banner Garden Bull – profesionální energie pro trávník

Přesně se začátkem jarní a zahradnické sezóny se společnost Banner dostává do kondice a rozšiřuje své portfolio výrobků o novou produktovou řadu. Baterie Banner Garden Bull byla navržena speciálně pro zahradní stroje, jako jsou zahradní traktory a zahradní ridery, a na trhu je k dostání od února 2017.

Vyvažovací závaží Banner Wuchtofit

Disky kol hrají důležitou roli pro bezpečnost každého automobilu. S vyvažovacími závažími Banner Wuchtofit, která jsou výsledkem zkušeností s olověnými produkty za celá desetiletí, je bezpečnost na všech cestách zaručena.

Udržitelnost v předjížděcím pruhu

V rodinném podniku Banner jde úspěch ruku v ruce se zodpovědností: Téměř 100% recyklace olověných baterií je nádherný příklad toho, že udržitelnost a ochrana životního prostředí mohou existovat v jednom podniku. Přehled nejdůležitějších faktů ze zprávy o udržitelnosti společnosti Banner.

Více