DENSO Europe B.V.

DENSO Europe B.V.

Společnost DENSO patří mezi přední světové technologické společnosti dodávající systémy nejen pro automobilový průmysl. Je známa svou pověstnou japonskou precizností a důrazem na naprostou spolehlivost svých produktů. Z tohoto důvodu je také druhým největším světovým dodavatelem komponent pro automobilový průmysl a lídr ve vývoji pokročilých systémů vozu.

DENSO Corporation působí ve více než 38 zemích na 5 kontinentech a celosvětově zaměstnává přibližně 170.000 lidí. Do činností v oblasti výzkumu a vývoje investujeme 9% konsolidovaného obratu (48,1 miliard USD, data k 31. březnu 2018).

Mezi priority DENSO v oblasti výzkumu a vývoje pro automobilový průmysl patří inovace v oblasti elektrifikace pohonu, autonomního řízení, pokročilé konektivity, či elektronických bezpečnostních systémů. Cílem je vyšší bezpečnost, snadná mobilita a důraz na snížení vlivu dopravy na životní prostředí.

Díky dlouholetým zkušenostem s vývojem a výrobou pro provovýbavu mnoha světových automobilek, můžeme na nezávislý trh s náhradnímy díly nabídnout  širokou paletu produktů DENSO v OE kvalitě, z nichž mnohé zahrnují jedinečné technologie a aplikace.

Sortiment autodílů značky DENSO:

  • žhavicí a zapalovací svíčky;
  • kompresory a další díly klimatizace a chlazení motoru;
  • startéry a alternátory;
  • komponenty dieselového systému, včetně nástrojů pro opravy a diagnostiku;
  • EGR ventily, lambda sondy, MAF a MAP sensory a další snímače funkce motoru;
  • kontrolní a inspekční nástroje systémů vozu;
  • kabinové filtry;
  • stěrače;

Články o společnosti:

Nové vstřikovače common rail DENSO

Společnost DENSO uvádí na trh nové vstřikovače pro vznětové motory se systémem common rail. Celkem přibude do katalogu osm nových položek.

Nové video DENSO vysvětluje systém řízení motoru

Společnost DENSO, přední výrobce originálních náhradních dílů (OE), potvrzuje svou dlouhodobou snahu poskytovat profesionálním automechanikům i majitelům vozidel užitečné technické informace a vytvořila nové video, které přibližuje funkci systému řízení motoru (EMS).

Proč používat značková chladiva? Jak se vyhnout nákupu padělku?

Na trhu je dostupné velké množství chladiv pro klimatizační systémy automobilů. Ta však mají různou, a ne vždy vynikající, kvalitu. Jak rozeznat kvalitní chladivo od levného padělku? Na tuto otázku odpověděli odborníci značky DENSO.

DENSO rozšiřuje svůj sortiment dílů pro klimatizaci a chlazení motoru

Nabídka DENSO Aftermarket se rozšířila o více než 60 nových produktů. Patří sem díly pro klimatizační systémy a chlazení motorů v kvalitě odpovídající OE.

Nové motorové díly DENSO pro užitková vozidla

Společnost DENSO je jedním z předních dodavatelů originálních dílů (OE) pro vznětové motory se vstřikováním common rail. Nejnovější rozšíření nabídky dílů pro aftermarket zahrnuje 42 dílů.

Více