Henkel ČR, spol. s r.o.

Henkel ČR, spol. s r.o.

Henkel je klíčovým partnerem a poskytovatelem řešení v oblasti návrhů, vývoje, výroby a údržby automobilů a vozidel, letadel a dopravních systémů.

Vysoce výkonná lepidla a tmely firmy Henkel umožňují navrhovat a stavět moderní, odlehčené konstrukce a dosahovat zdánlivě protichůdných cílů, jako jsou vyšší rychlosti a nižší spotřeba paliva.

Díky časnému zapojení do procesů navrhování a vývoje u našich zákazníků nabízí Henkel řešení šitá na míru výzvám a potřebám trhu, což našim zákazníkům umožňuje dosahovat konkurenčních výhod a zároveň nákladově efektivních pracovních postupů šetrných k životnímu prostředí.

TEROSON

Značka TEROSON společnosti Henkel je přední značkou pro lepení, utěsňování, natírání a zpevňování karoserií vozidel při jejich opravě a údržbě a take při průmyslové montáži.

Řešení značky TEROSON umožňují našim zákazníkům zlepšit výrobní/aplikační procesy i kvalitu výrobků a přispívají tak k lepší ziskovosti. Systémová řešení značky TEROSON zcela splňují požadavky našich zákazníků na kvalitu i celosvětové standardy.

LOCTITE

Vždy, když je třeba perfektní lepení, Loctite Vám zaručí rychlé, silné a dlouhotrvající řešení pro průmysl i běžné spotřebitele.

Loctite je světovým lídrem v lepicím průmyslu a to je zárukou těch nejinovativnějších řešení pro každodenní potřeby při opravách a lepení v domácnosti. Neustálé inovace zabezpečují nepřestávající rozvoj receptury a nabízejí řadu řešení.

Články o společnosti:

Více