Henkel ČR, spol. s r.o.

Henkel ČR, spol. s r.o.

Henkel je klíčovým partnerem a poskytovatelem řešení v oblasti návrhů, vývoje, výroby a údržby automobilů a vozidel, letadel a dopravních systémů.

Vysoce výkonná lepidla a tmely firmy Henkel umožňují navrhovat a stavět moderní, odlehčené konstrukce a dosahovat zdánlivě protichůdných cílů, jako jsou vyšší rychlosti a nižší spotřeba paliva.

Díky časnému zapojení do procesů navrhování a vývoje u našich zákazníků nabízí Henkel řešení šitá na míru výzvám a potřebám trhu, což našim zákazníkům umožňuje dosahovat konkurenčních výhod a zároveň nákladově efektivních pracovních postupů šetrných k životnímu prostředí.

TEROSON

Značka TEROSON společnosti Henkel je přední značkou pro lepení, utěsňování, natírání a zpevňování karoserií vozidel při jejich opravě a údržbě a take při průmyslové montáži.

Řešení značky TEROSON umožňují našim zákazníkům zlepšit výrobní/aplikační procesy i kvalitu výrobků a přispívají tak k lepší ziskovosti. Systémová řešení značky TEROSON zcela splňují požadavky našich zákazníků na kvalitu i celosvětové standardy.

LOCTITE

Vždy, když je třeba perfektní lepení, Loctite Vám zaručí rychlé, silné a dlouhotrvající řešení pro průmysl i běžné spotřebitele.

Loctite je světovým lídrem v lepicím průmyslu a to je zárukou těch nejinovativnějších řešení pro každodenní potřeby při opravách a lepení v domácnosti. Neustálé inovace zabezpečují nepřestávající rozvoj receptury a nabízejí řadu řešení.

Články o společnosti:

Firma ELIT zařadila do nabídky TEROSON EP 5020 TR

Do nabídky společnosti ELIT přibyla novinka značky Henkel, TEROSON EP 5020 TR. Představujemateriál na renovace za studena na bázi dvousložkového epoxidu, který byl vyvinutý jako náhrada za konvenční cínové pájení při opravách poškození karosérie automobilů. Kromě rychlého vytvrzování, jednodušší brousitelnosti a snazší aplikace tento materiál rovněž odstraňuje potřeby procesů za tepla a otevřeného ohně, které […]

Více