IHR Automotive

IHR Automotive

  • Gotthilf-Bayh-Strasse 3
    70736 Fellbach
    Germany
  • www.ihr-group.com

V průběhu několika desetiletí vytvořila společnost IHR Automotive® rozsáhlou síť zákazníků a partnerů v celé střední a východní Evropě, v Rusku a v některých bývalých republikách Sovětského svazu (SNS). Tato síť je jedinečná na nezávislém trhu aftermarketu.

Poskytujeme služby našim zákazníkům  v sedmi místních jazycích kromě běžných obchodních jazyků angličtiny a němčiny.

Oblasti naší odbornosti jsou: prodej, analytika, marketing a technické poradenství.

Z našeho sídla v Německu koordinujeme naše pobočky v České republice, Maďarsku, Litvě, Polsku, Rumunsku, Rusku, Slovinsku a na Ukrajině.

Články o společnosti:

Až 60 % na vybrané položky tlumičů u ELITu

60% slevu na vybrané položky a 53% slevu na tlumiče, pružiny a horní uložení v týdnu od 16.4. do 22.4.2018 připravila firma Elit. U tlumičů KAYABA Performance, BILSTEIN HP a ALKO Performance se mohou zákazníci těšit na 35% slevu. 

Řešení BILSTEIN pro modely VAG

BILSTEIN rozšiřuje katalog o tři originální řešení DampTronic pro vybrané modely skupiny Volkswagen. Nové položky BILSTEIN jsou určeny pro modely VAG postavené na modulární podvozkové platformě MQB.

Nové položky v katalogu Bilstein

BILSTEIN rozšiřuje svou nabídku pro dalších 40 modelů osobních automobilů. Mezi nové položky patří pružiny a tlumiče pérování z řady Replacement and Performance.

Sedm zásad při výměně vzduchových měchů odpružení

Odpružení Mercedesu třídy E je vybaveno vzduchovými měchy. Mercedes o označení W211 není sice tak běžně na našich cestách k vidění, ale stojí za to si říct, jak postupovat při jejich výměně.

Bilstein rozšířil nabídku pneumatického zavěšení

V tomto roce přibylo do nabídky pneumatického zavěšení od společnosti Bilstein přes sto referencí určených pro aftermarket. Jsou mezi nimi díly pro Mercedes třídy E a poprvé také pro modely z Volkswagen Group: Audi A8 a Q7, Porsche Cayenne nebo Volkswagen Phaeton a Touareg.

Více