IHR Automotive

IHR Automotive

V průběhu několika desetiletí vytvořila společnost IHR Automotive® rozsáhlou síť zákazníků a partnerů v celé střední a východní Evropě, v Rusku a v některých bývalých republikách Sovětského svazu (SNS). Tato síť je jedinečná na nezávislém trhu aftermarketu.

Poskytujeme služby našim zákazníkům  v sedmi místních jazycích kromě běžných obchodních jazyků angličtiny a němčiny.

Oblasti naší odbornosti jsou: prodej, analytika, marketing a technické poradenství.

Z našeho sídla v Německu koordinujeme naše pobočky v České republice, Maďarsku, Litvě, Polsku, Rumunsku, Rusku, Slovinsku a na Ukrajině.

Články o společnosti:

Nové položky zavěšení BILSTEIN

Nabídka zavěšení značky Bilstein se neustále rozšiřuje o nové reference. Aktuálně došlo k navýšení o téměř 500 položek, které jsou určeny například pro vybrané modely Audi, BMW, Ford, Mercedes, Nissan, Peugeot, Škoda, Smart nebo Volkswagen.

Další rozšíření nabídky Bilstein

Nové položky v katalogu Bilstein zahrnují tlumiče Replacement a Performance. Rozšířenou nabídku mohou využít mimo jiné majitelé kultovního Chevroletu Camaro nebo nového crossoveru Seat Arona.

APM Automotive: Tlumiče Bilstein s odměnou

Za své červencové nákupy prémiových tlumičů Bilsten od APM Automotive mohou zákazníci získat praktickou dílenskou LED svítilnu v unikátním designu Bilstein. Akce platí do 31. 7. 2019.

Servisní tip BILSTEIN: Zabránění netěsnosti u měchových pružin a modulů

Výrobci stanovují různé utahovací momenty pro měchové pružiny a moduly. Právě u tlakových spojů a tlakových ventilů je třeba bezpodmínečně dodržovat správný utahovací moment.

Více