MEYLE

MEYLE

MEYLE AG jako součást společnosti Wulf Gaertner Autoparts AG vyvíjí, vyrábí a prodává vysoce kvalitní náhradní díly pro osobní, dodávkové a nákladní automobily pro aftermarket pod značkou MEYLE. Se svými třemi produktovými řadami – MEYLE ORIGINAL, MEYLE PD a MEYLE HD – nabízí společnost přesná řešení a díly pro schopné automechaniky, ambiciózní řidiče rallye i pro nadšence do klasických vozů a všechny řidiče na celém světě, kteří se potřebují spolehnout na svůj vůz. Ve vlastních závodech a u vybraných výrobních partnerů vyrábí společnost 24.000 spolehlivých a odolných náhradních dílů.

„Zkonstruováno a schváleno v Německu“

MEYLE AG dnes nabízí náhradní díly pro automobilový průmysl těchto produktových skupin: řízení a zavěšení, hnací ústrojí, brzdy, tlumení, filtrace, chlazení, gumokovové díly, kapaliny, elektronika/senzory a díly motoru/převodovek pro osobní, dodávkové a nákladní automobily.

Síť společnosti má přibližně 1.000 zaměstnanců po celém světě, z toho téměř 500 v Hamburku, v logistickém centru a v sídle společnosti. Společně s obchodními partnery, autoservisy a automechaniky ve 120 zemích světa podporuje MEYLE autoservisy v tom, aby byly NEJLEPŠÍM PŘÍTELEM ŘIDIČE.

Produkty Meyle

Udržitelná servisní řešení s MEYLE HD

Díly MEYLE HD jsou vyvinuty s cílem překonat spolehlivost a výdrž originálních dílů od dodavatelů originálního vybavení a výrobců OEM.

K dnešnímu dni bylo optimalizováno více než 1.250 dílů. V roce 2022 firma MEYLE oslavila 20. výročí produktové řady MEYLE HD a nabízí první certifikovanou klimaticky neutrální produktovou řadu v oblasti řízení a zavěšení.

Management udržitelnosti MEYLE nyní zahrnuje širokou škálu projektů ve všech oblastech činnosti společnosti. Nejdůležitějším cílem je dosažení klimatické neutrality do roku 2030. Dalším krokem je dosažení klimatické neutrality všech provozoven.

Praktická řešení „vše v jednom“ – MEYLE KITS

Při vývoji MEYLE KITS myslí MEYLE z pohledu zaměstnanců servisů a zdůrazňuje, že je důležité, aby každodenní práce v autoservisu byla co nejefektivnější a časově úsporná. Komplexní sady KITS obsahují všechny komponenty potřebné pro montáž a demontáž. Příslušný montážní materiál je totiž dodáván již v krabici – což technikům šetří čas i peníze.

MEYLE doprovází autoservisy směrem k budoucnosti

Budoucnost nabízí velký potenciál rozvoje i na aftermarketu. Jako silný partner chce MEYLE podporovat servisy na jejich cestě k e-mobilitě. Výrobce náhradních dílů se sídlem v Hamburku pozorně sleduje vývoj na trhu, aby mohl aktivně formovat proměnu dnešního odvětví. Za poslední tři roky firma MEYLE již ztrojnásobila své portfolio pro vozidla s elektronickým pohonem. K dnešnímu dni má společnost ve svém portfoliu více než 3.300 produktů pro (částečně) elektricky poháněná vozidla, z toho více než 1.000 produktů pro vozidla BEV (Battery Electric Vehicle), tedy čistě elektrická. MEYLE bude i nadále podporovat servisy jako silný partner s lepšími díly a inovativními řešeními.

Články o společnosti:

MEYLE na UN Climate Change Conference 2022: zaměření na udržitelnost a úspornější nakládání s plasty

V Egyptě právě probíhá konference o změně klimatu a hamburský výrobce MEYLE je zde přítomen, aby přispěl novými myšlenkami a vlastními snahami o udržitelnost. Změna klimatu, přechod na nové zdroje energie, nedostatek zdrojů, zvýšené povědomí o udržitelnosti a alternativních pohonech – také pro výrobce na aftermarketu nebyla potřeba jednat nikdy tak velká jako dnes. Společnost […]

Inženýři MEYLE vyřešili problém se skřípáním ve vozech Tesla

Elektromobily zosobňují klidnou a tichou jízdu, což je jedna z věcí, kterou na nich kupující oceňují. Zákazníci si spojují ticho s kvalitou, inovacemi a maximálním komfortem. Jenže pak začne Tesla během řízení náhle skřípat, což je chvíle, kdy komunita kolem prémiového elektromobilu zpozorní. Po celém světě stále více řidičů vozů Tesla modelu 3 a modelu […]

Proč je výměna oleje důležitá také u automatických převodovek?

Nejen na tuto otázku vám může odpovědět nové video od hamburského výrobce náhradních dílů MEYLE. V něm odborníci této značky vysvětlují, co je důležité při výměně oleje v automatických převodovkách a jaká chytrá opravárenská řešení MEYLE tuto práci usnadňují. Video je v němčině s anglickými titulky.

Akce SAG EXPO 2022 slavila úspěch

Po dvouleté neplánované odmlce, kdy se spousta veletrhů a akcí musela kvůli covidové pandemii zrušit, přišla firma SAG CZ s veletrhem EXPO 2022. Stovky mechaniků a majitelů autoservisů z celé České republiky se druhou červnovou sobotu sjely na výstaviště v pražských Letňanech, kde společnost SWISS AUTOMOTIVE GROUP CZ uspořádala další veletrh dodavatelů autodílů a servisního […]

Více