SPECIAL TURBO A.S.

SPECIAL TURBO A.S.

SPECIAL TURBO a.s. je autorizovaný distributor a servisní centrum turbodmychadel značek Garrett Advancing Motion, BorgWarner, Holset, IHI, Mitsubishi, Hella, Continental a ČZ.

Už od roku 1992 přinášíme do Česka a Slovenska pouze originální produkty v ověřené kvalitě. Hájíme zájmy všech uživatelů přeplňovaných motorů před záplavou nekvalitních dílů s omezenou životností. Díky tomu si nás za své partnery pro český a slovenský trh vybrali největší světoví výrobci turbodmychadel a dalšího příslušenství pro přeplňované motory.

Disponujeme špičkově vybaveným servisním centrem s kvalifikovanými odborníky a unikátní ST Service Technology. Dbáme na vysokou kvalitu naší práce, a proto pro veškeré opravy turbodmychadel používáme výhradně díly v OE kvalitě.

Zákazníkům poskytujeme komplexní péči počínaje správným výběrem produktu, dodáním všech nezbytných komponentů, až po praktické rady k zajištění bezpečného provozu jejich strojů.

Na naši práci spoléhají autoservisy, prodejci náhradních dílů, dopravci, závodní týmy a mnozí další.

Skladem držíme přes 1500 různých typů turbodmychadel pro všechny druhy aplikací. To garantuje dodání k zákazníkovi už do druhého dne.

Nabízíme prodej nových originálních turbodmychadel i jejich opravy pro osobní vozy, lehké užitkové vozy, nákladní vozy, zemědělskou techniku a též pro průmyslové aplikace.

V nabídce dále naleznete originální viskózní spojky a ventilátory, EGR a další příslušenství pro přeplňované motory.

…jsme srdcem Vašeho motoru

Články o společnosti:

SPECIAL TURBO: Online školení 25. května 2022

V rámci dvouhodinového online školení od profesionálů ze společnosti SPECIAL TURBO a.s. se můžete těšit na tipy ze světa turbodmychadel.

SPECIAL TURBO: Online školení 04. 05. 2022

Úvodem do světa turbodmychadel Vás v rámci dvouhodinového online školení provedou profesionálové ze společnosti SPECIAL TURBO a.s.

Novinka firmy Continental: Special Turbo jako výhradní distributor turbodmychadel

Společnost Special Turbo se stala autorizovaným výhradním distributorem Continental turbodmychadel pro Českou a Slovenskou republiku.

Více