UFI FILTERS S.p.A.

UFI FILTERS S.p.A.

Společnost UFI Filters založená v roce 1971 v Itálii, je světový lídr ve filtrační technologii a tepelném managementu. Zabezpečuje širokou škálu odvětví – od automobilového, leteckého a námořního průmyslu až po specializované průmyslové a hydraulické využití.

Společnost UFI se stala jedním z předních světových výrobců v oblasti filtrace. Vyrábí na 19 místech po celém světě, provozuje 3 vývojová centra a 56 poboček po celém světě.

Výrobky a know-how společnosti UFI, proslulé svojí inovací, se nacházejí ve všech typech vozidel – od Ferrari a dalších až po evropskou kosmickou loď ExoMars.

Aftermarket tvoří nezávislou divizi v rámci skupiny UFI Filters Group, která se zabývá distribucí náhradních dílů s celosvětovým dosahem. Cílem divize je poskytnout výrobkům maximální podporu prodeje – od vývoje produktu až po marketing, přes logistiku, servis a kvalitu tak, aby vše bylo srovnatelné s OE segmentem.

Existuje 15 prodejních míst aftermarketu, které zajišťují pokrytí Evropy, Číny, Indie, Severní Ameriky, severní Afriky, Jižní Ameriky a Středního východu. Ve spolupráci s předními distributory se výrobky UFI prodávají ve více než 70 zemích.

Filtry UFI a Sofima jsou obchodními značkami pro nezávislou síť UFI Aftermarket, které zaručují stejnou úroveň kvality, inovací a technologií jako segment OEM. Katalogy UFI a SOFIMA obsahují více než 3.000 položek pro automobily, nákladní vozidla, zemědělská vozidla a motocykly. Zaručuje pokrytí více než 96 % evropského vozového parku pro všechny typy produktů.

Články o společnosti:

Na aftermarket byla uvedena nová generace vzduchových filtrů s vyšším výkonem

Do katalogů značek UFI Filters a SOFIMA byly nově zařazeny filtry s inovativní technologií MULTITUBE pro FIAT 500 Hybrid. Nové filtry jsou pro aftermarket k dispozici pod kódy UFI 27.TUB.01 a SOFIMA S 1TUB A.

Paolo Cataldi jmenován generálním ředitelem obchodní divize Aftermarket UFI Filters Group

Společnost UFI Filters pokračuje v posilování své struktury jmenováním Paola Cataldiho novým generálním ředitelem obchodní divize Aftermarket. Přichází do přední mezinárodní skupiny v oblasti filtrace, tepelného managementu a technologií pro rozvoj vodíkové mobility a ujímá se vedení pro aftermarket na celém světě.

Důležitost údržby palivového (naftového) filtru v zimě: důvody, příznaky a intervaly údržby

Palivový filtr je klíčovým prvkem pro ochranu motoru a zajištění jeho dobrého výkonu. Představuje ochranu proti nečistotám a zbytkům vody, které by mohly nenávratně poškodit vstřikovače, což by vedlo k vysokým nákladům na opravu. Pravidelná výměna palivového filtru je nezbytným úkonem pro zajištění správné funkce motoru vozidla, především v zimním období.

AD Partner je oficiálním dodavatelem filtrů UFI

Firma AD Partner se stala oficiálním dodavatelem značky UFI. V nabídce nově naleznete hydraulické, vzduchové, olejové, kabinové a palivové filtry, včetně různých komponentů.

Stefano Gava jmenován novým generálním ředitelem skupiny UFI Filters Group

Společnost UFI Filters jmenovala Stefana Gavu novým generálním ředitelem skupiny UFI Filters. Ve funkci nahradil Rinalda Facchiniho. Představenstvo společnosti UFI Filters, přední mezinárodní skupiny v oblasti filtrace, tepelného managementu a technologií pro rozvoj vodíkové mobility, se sešlo 16. ledna, aby schválilo toto jmenování.

Více