Interaction zve na jedinečný veletrh Racing Expo

, 11. října 2019, 10:06

Veletrh Racing Expo (8. – 10. 11. 2019 v PVA Letňany) představí pod jednou střechou průřez motoristickým sportem v České republice – automobily a motocykly mnoha sportovních disciplín tak, jak je většinou známe jen z televize. Dále bude firma poprvé prezentovat kalendáře k roku 2020. A právě zde budou poprvé k vidění dva mistrovské kousky, které se hlásí do výběru již připravovaného kalendáře 2021.

Racing Expo je veletrh specializovaný na motorsport. Dává prostor pro vystavení závodní techniky profesionálních i amatérských závodníků a týmů, a stejně tak pro firmy z oboru. Mezi návštěvníky se objeví jak profesionálové, tak široká veřejnost, pro kterou je připravený bohatý doprovodný program v podobě adrenalinových aktivit a zábavy.

Interaction na veletrhu Racing Expo

Technici společnosti Interaction a 3M Vás rádi přivítají u našeho stánku v sekci „Racing“ a představí novinky ze světa vybavení lakoven a karosáren. Mimo jiné se můžete těšit na dva unikáty v podobě Chevrolet Camaro SS/RS, Plymout Duster 340 magnum, jehož finalizace kompletní renovace právě vrcholí a svoji premiéru bude mít právě v Letňanech.

Mimo jiné se tyto mistrovské kousky utkají s dalšími unikáty, na nichž se blýská barva Spies Hecker v liminované edici celosvětového kalendáře Master Pieces 2021. Již nyní se můžete i Vy, jež máte doma jedinečný kousek se Spies Hecker materiály, přihlásit do výběru Marter Pieces 2021. Více informací v přihlášce či u obchodních zástupců společnosti Interaction. Kalendář pro rok 2020, bude poprvé k vidění na výstavě a pár kousků i k dostání u stánku Interaction.

Interaction kalendář 2020

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!