Axalta představila své inovace v oblasti Technologie Fast Cure Low Energy na IBIS Global Summitu 2022 v Monaku

30. června 2022, 8:55

Firma Axalta, jejíž součástí jsou materiály značky Spies Hecker, se v červnu zúčastnila summitu International Bodyshop Industry Symposium (IBIS) Global Summit 2022 v Monaku.

Axalta Fast cure low energy

Axalta předvedla řadu svých nejnovějších prvenství celosvětovému publiku složenému z lídrů a inovátorů v odvětví oprav automobilů. Technologie Fast Cure Low Energy vyniká díky výhodám úspory energie, inovacím v oblasti oprav elektrických vozidel (EV) a její obchodní značce – Drivus, kterou společnost Interaction jako první uvedla na český trh. Axalta také zdůrazňuje první plně automatizovaný proces míchání barev v oboru lakování pomocí Daisy Wheel 3.0, který má společnost Interaction taktéž ve svém portfoliu.

Elektromobily

Opravy elektromobilů jsou další průmyslovou výzvou, které Axalta čelí. Jak se svět odklání od vozidel se spalovacími motory ve prospěch elektromobilů, Axalta chce, aby byly její lakovny připraveny; vyvinula speciální balíček oprav EV, který má pomoci lakovnám s nástroji a produkty, které potřebují ke splnění jedinečných požadavků tohoto rostoucího automobilového sektoru.

Nástroje a služby pro dlouhodobý úspěch lakovny

Drivus je nově zavedená značka podnikových služeb od společnosti Axalta pro trh autoopraváren v regionu EMEA. Drivus, navržený tak, aby se soustředil na konkrétní výzvy, kterým lakovny čelí, se zaměřuje na produktivitu, výkon a zisky, aby zajistil, že lakovny budují lepší podniky. Neustále rostoucí portfolio služeb zahrnuje personalizované poradenství a špičkové digitální služby.

Plně automatické míchání barev

Axalta – Spies Hecker poprvé představila plně automatizované míchání barev, bez nutnosti přelévání komponentů. S uvedením předem naplněných lahví (komponentů s podkladovým lakem) od svých předních prémiových značek – Spies Hecker, navržených speciálně pro nový Daisy Wheel 3.0. Ve spojení s digitální správou barev Axalta se doba zpracování (namíchání odstínu) zkrátí o více než 50 %.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!