Fulda uvádí na trh zimní pneumatiky Kristall Control SUV

25. září 2017, 16:41

Značka Fulda oznamuje, že uvádí na trh nové, vysoce výkonné pneumatiky Kristall Control SUV, vhodné do náročných zimních podmínek. Pneumatiky byly navrženy na míru pro moderní vozy SUV. Sportovní vozidla kvůli své hmotnosti a vysokému těžišti vyžadují speciální pneumatiky, které jim zajistí lepší přilnavost a ovladatelnost, a to zejména v zimních podmínkách.

Vysoká výkonnost pro drsné zimní podmínky

Kristall Control SUV se vyznačují výbornou ovladatelností na sněhu, a to díky originální technologii zachycování sněhu Fulda Snow Catcher. Dezénové drážky v centrální části pneumatiky vytvářejí vzájemně propletenou síť, do níž se za jízdy zachycuje sníh, který potom díky svým adhezním vlastnostem pomáhá zvyšovat přilnavost.

Moderní dezén s výztuhami segmentů běhounu zlepšuje stabilitu vozidel SUV na suché vozovce. K zvýšení tuhosti dezénu se využívají výstupky mezi bloky ve středu pneumatiky.

Rovné příčné drážky na povrchu běhounu zaručují větší hmotu pryže. Díky kombinaci s technologií příčných drážek 3D „Bubble Blades“ poskytuje pneumatika pevnější bloky pro lepší ovladatelnost na suchých vozovkách.

Skvělý poměr cena/výkon

Dezén pneumatiky drží optimální tvar stopy s rovnoměrným rozložením tlaku, což se projevuje pozitivně na rovnoměrněj-

ším opotřebování a vyšším kilometrovém proběhu.

Lehká konstrukce pneumatiky a moderní směs omezují energetické ztráty, snižují valivý odpor a spotřebu paliva.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!