Continental se stává oficiálním partnerem Tour de France

18. prosince 2017, 10:45

Od začátku nového roku 2018 bude Continental oficiálním partnerem Tour de France. 

Nikolai Setzer, člen představenstava Continental AG (uprostřed) a Christian Prudhomme, ředitel Tour de France (2. z prava) se zástupci Continental Francie při podpisu smlouvy o spolupráci.

“To, že se Continental stane oficiálním partnerem Tour de France, je dalším logický krokem v našem odhodlání vyvíjet a vyrábět high-tech pneumatiky pro závodní kola.  Právě takové  pneumatiky se používají také v Tour de France,” zdůraznil Nikolai Setzer, člen představenstava Continental AG na slavnostním ceremoniálu v Paříži.

“Partnerství dál posunuje naše dosavadní zkušenosti z oblasti výroby pneumatik do jedinečné akce celosvětového významu – cyklistického závodu, který nejenže vyžaduje maximální bezpečnost, ale také požaduje vysoké standardy, co se týče valivého odporu a hmotnosti.” Jen v minulém roce devět týmů, které soutěžili v Tour de France, jelo na pneumatikách Continental  – včetně vítěze turné Chrise Frooma.

Generální ředitel Tour de France Christian Prudhomme dodal: “Je to čest přivítat Continental na Tour de France . Continental je společnost  s mezinárodním působností, s více než 145 lety know-how na špici svého sektoru. Pro světovou cyklistiku je skvělou zprávou to, že  Continental si přeje být spojen s největším závodem na světě. I v cyklistice platí, že pneumatika je jediným místem kontaktu mezi kolem a silnicí a  je proto klíčovým prvkem jak v oblasti výkonu, tak bezpečnosti.”

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!