Firma Hankook dodává pneumatiky do nových vozů BMW

12. listopadu 2018, 9:42

Společnost Hankook doplnila své portfolio o nové pneumatiky do originální výbavy nových vozů BMW Gran Turismo řady 6 a také dodává letní a zimní pneumatiky pro vozidla BMW řady 7. Nejnovější verze vozidla Gran Turismo se nyní obouvá do letních vysoce výkonných pneumatik S1 evo 2 ve verzi run-flat.

Firma Hankook dodává pneumatiky do nových vozů BMW

Pneumatiky byly vyvinuty v německém Hannoveru a jsou vyráběny v moderním výrobním závodě v Maďarsku. V provedení run-flat se dodávají v rozměru 245/45 R19 98Y RSC na přední nápravu a v rozměru na 275/40 R19 101Y RSC zadní nápravu. letní pneumatika zajišťuje optimální přilnavost na suché a mokré vozovce. Pneumatiky tohoto vozidla musí být odolné vůči vysoké zátěži, zejména pokud se využije maximální objem úložného prostoru ve výši 1 800 litrů.

Výrobce Hankook dodává pneumatiky nejen pro BMW Gran Turismo řady 6 a luxusní limuzíny BMW řady 7, ale kromě toho aktuálně celkem pro 11 modelů tradičního bavorského výrobce. Na pneumatiky Hankook se obouvají také vozidla modelů BMW X1, X2, X3, X4, X5, X6, BMW řady 2 Active Tourer, jakož i BMW řady 4 a řady 6. V porovnání s předchozími lety se výrobci Hankook podařilo své dodávky originálního vybavení významně rozšířit. Spolupráce s koncernovou skupinou BMW Group probíhá od roku 2011 a zahrnuje dodávky zimních, letních a celoročních pneumatik pro osobní vozidla, vozidla typu SUV, jakož i závodních pneumatik.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!