Firma ALCAR BOHEMIA připravila novinky pro zimní sezónu 2020

29. července 2020, 11:00

ALCAR BOHEMIA představuje novinky pro zimní sezónu 2020. Jedná se o produkty značek AEZ a DEZENT.

Zimní sezona 2020 Alcar Bohemia

AEZ Tioga graphite je ideálním společníkem na zimu. Je opatřen jednobarevným grafitovým lakem, na kterém jsou méně viditelné nečistoty a novým odolným lakem SRC, díky kterému kolo snáze odolává náročnějším zimním podmínkám. Novinka AEZ Tioga doplňuje svůj elegantní design schváleními v originálních rozměrech od 17 do 19 palců například pro vozy Audi A4, A6, Q3, BMW 3 a 5, VW Golf a Tiguan, Seat Leon nebo Škoda Octavia a Karoq.

Novinka AEZ Tioga Titan doplňuje grafitový lak zářící leštěnou čelní plochou. Design s novým odolným lakem SRC mohou využít všechny běžně dostupné modely vozidel střední třídy. V rozměrech od 17 do 19 palců dodá design AEZ Tioga titan eleganci mnoha vozům i během zimního období.

DEZENT TR nabízí sportovní design dvojitých paprsků ve stříbrném a černém lakování. Široká variabilita aplikací v rozměrech od 16 do 18 palců a nový lak SRC z něj dělá ideálního společníka na zimu pro pestrou paletu vozů.

Značka DEZENT používá nové lakování SRC, které zaručuje dokonalou ochranu i v zimním období. DEZENT TR black dodá svým černým lakem jedinečný výraz mnoha automobilům. Na modelech vozidel Audi a BMW je navíc v kolech možné použít originální středové krytky s logem výrobce vozidla.

Všechny varianty jsou dostupné také s ECE schválením.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!