ALCAR představil novinky od značek AEZ, DOTZ a DEZENT

1. března 2021, 13:46

ALCAR ani během pandemie nepolevil s vývojem nových designů a pro rok 2021 představil hned 11 nových designů litých kol od značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Pro mnoho automobilů jsou kola schválená v originálních rozměrech s ECE homologací, což znamená, že se dodatečně nezapisují do technického průkazu vozidla. Jejich výhodou je také možné použití originálních šroubů a matic a ve většině případů také možnost vložení originální středové krytky.

ALCAR novinky

Prémiová značka AEZ přidala do své nabídky design, který technicky i vizuálně upravila na míru pro vozy střední a vyšší střední třídy. Novinka AEZ Aruba dark kombinuje matně grafitový lak s leštěnou čelní plochou a dodává se v rozměrech od 18 do 21 palců. Asymetrické křivky, zužující se plochy a strukturované paprsky doplní například modely značek Audi a VW, pro které je k dispozici i v originálních rozměrech. Kolo je dostupné také ve variantě „graphite“ s celoplošným grafitovým lakem.

Druhá novinka nese jméno AEZ Leipzig dark a je určená pro velká vozidla v segmentu SUV. V rozměrech od 20 do 22 palců je vhodné například pro Porsche Cayenne, BMW X5 a X6 nebo Range Rover Sport. Vysoká tuhost odlitku umožnila vytvořit jemné paprsky ve tvaru Y s nosností přesahující 1.000 kg (10,5 x 22″). AEZ Leipzig skvěle doplní tuto prémiovou třídu automobilů také díky ECE schválením v originálních rozměrech. Černoleštěnou barevnou kombinaci „dark“ doplňuje verze „black“ s celočerným lakováním.

První z novinek značky DOTZje určena pro sortiment vozidel střední a vyšší střední třídy. Nový design s odlehčenou konstrukcí, s metalicky šedým lakem a leštěnou čelní plochou naleznou motoristé v rozměrech od 19 až do 21 palců pod názvem LagunaSeca dark. Závodní dráha Laguna Seca Raceway je jednou z nejoblíbenějších závodních tratí ve Spojených státech amerických, kde se počítá jen jedna věc, výkon.

Nové kolo LagunaSeca je aktuálně největším kolem v nabídce značky DOTZ. Nový design s paprsky ve tvaru Y je k dispozici také ve variantě „grey“ se šedým lakem.

ALCAR novinky

Další novinkou je DOTZ Sepang blaze s paprsky ve tvaru ok. Jeho do vysokého lesku leštěná čelní plocha v kombinaci s titanovým lakem ukazuje, co je v technologii lakování možné. Kolo v rozměru 8×19 palců ladí s kompaktními sportovními vozy, jakými jsou VW Golf, Ford Focus, Seat Leon, Audi A3 nebo Hyundai i30.

Novinka DOTZ Spa dark je čistý design s nádechem agresivity. Asymetrické zakřivené paprsk doplní kompaktní vozy a automobily střední třídy v rozměrech od 17 do 19 palců. Kromě verze s leštěnou čelní plochou a černým lakem je kolo k dispozici také ve verzi „black“ s černým lakem.

ALCAR novinky

Poslední novinka s názvem DOTZ Suzuka blaze nabízí do vysokého lesku leštěnou čelní plochu v kombinaci se stříbrným lakem. Metalické částice v laku designu vytváří efekt dvojitého lesku. Pro řidiče modelů BMW 3 a BMW 4 je kolo k dispozici se schválením ECE v originálním rozměru.

Výrobce kol DEZENT rozšířil své produktové portfolio sportovních dvojitých paprsků designu TR o nový barevný upgrade TR dark v rozměrech od 16 do 18 palců. Díky nové leštěné čelní ploše v kombinaci s černým lakem se DEZENT TR dark skvěle hodí ke všem oblíbeným barvám automobilů, kterým dodá jedinečný barevný kontrast.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!