APM Automotive: Obchodní zástupce

16. prosince 2018, 9:30 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici:

Obchodní zástupce
region Praha západ

Náplň práce:
Podpora prodeje
Péče o stávající klienty
Aktivní vyhledávání nových zákazníků

Požadavky:
ÚSV/SO
Praxe v oboru na podobné pozici
Profesionální přístup při plnění prodejních cílů, komunikativní dovednosti

Nabízíme:
HPP na dobu určitou ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Služební vůz, notebook, telefon
Zajímavou nástupní mzdu (základ + výkonová složka)
Profesního rozvoj a osobní růst podpořený firemními vzdělávacími programy
Navýšení mzdy po zapracování
Zaměstnanecké benefity

Nástup:
1. 1. 2019 nebo dle dohody

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Obchodní zástupce – region Praha-západ

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.