APM Automotive: Operátor/prodejce

16. prosince 2018, 9:34 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme  nového kolegu do obchodního týmu v Karlových Varech, a to na pozici

Operátor/prodejce
Karlovy Vary

Náplň práce:
Přijímání, zpracování a evidence objednávek
Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

Požadavky:
ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
Technické znalosti v oblasti autodílů a praxe na obdobné pracovní pozici vítána
Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
Počítačová gramotnost

Nabízíme:
Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Odpovídající mzdu s navýšením po zkušební době a po zaškolení
Jednorázový náborový příspěvek ve výši 9.000,- Kč
Příspěvek na stravování, bonusová dovolená, profesní růst, firemní vzdělávací programy
Zaškolení na pozici
Malý, přátelský kolektiv

Nástup:
Dle dohody
Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a ozvěte se nám na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Operátor/prodejce – Karlovy Vary.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.