APM Automotive: Operátor/prodejce/řidič/skladník

16. prosince 2018, 9:45 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici

Operátor/prodejce/řidič/skladník
Plzeň

Náplň práce:
Přijímání, zpracování a evidence objednávek
Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
Vystavování faktur a dobropisů, příjem hotovosti
Řízení malého dodávkového vozidla
Manipulace se zbožím

Požadavky:
ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
Technické znalosti v oblasti autodílů a praxe na obdobné pozici vítána
Práce na PC s firemním evidenčním a informačním SW
Schopnost rychle reagovat na změny, inovace a novinky v oboru
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Odpovídající mzdu s možností navýšení po zapracování
Dovolená navíc, příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
Práce v příjemném kolektivu, zaškolení na pozici

Nástup:
01/2019, nebo dle dohody
Pokud Vás zaujala naše pracovní nabídka zašlete Váš strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz, předmět zprávy: Operátor/prodejce/řidič/skladník – Plzeň.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.