APM Automotive: Skladník

16. prosince 2018, 9:11 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o. dodává na český trh široký sortiment náhradních dílů pro osobní, užitková i nákladní vozidla. Za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů. Po celé České republice má bezmála tři desítky vlastních poboček a tisíce partnerů z řad autoservisů či prodejen autodílů. Nyní hledáme do našeho týmu nového kolegu na níže uvedenou pozici:

Skladník
Praha – Zličín

Náplň práce:
Naskladňování, vyskladňování a manipulace se zbožím
Balení a expedice, označování zásilek
Práce se čtečkou
Zajišťování průvodních formulářů
Kontrola expirace

Požadavky:
ÚSV / SOU
Technické znalosti v oblasti autodílů vítány
Směnnost: denní + noční směny
Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
Zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Jednorázový náborový příspěvek ve výši 6.000,- Kč
Zajímavá nástupní mzda, navýšení po zapracování
Příspěvek na stravování, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Nástup:
možný ihned nebo dle dohody
Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady ? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Skladník – Kdyně

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.