APM Automotive: Řidič/operátor/prodejce

2. prosince 2018, 12:03 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

Řidič/operátor/prodejce
Roztoky u Prahy a Benešov

Náplň práce:
Řízení malého dodávkového vozidla
Provádění běžné údržby vozidla
Nakládání, vykládání zásilek
Zajišťování průvodních formulářů, odvod tržeb
Telefonická, elektronická a osobní komunikace se zákazníky
Práce s příslušným evidenčním a informačním SW

Požadavky:
ÚSV / SOU (v oboru automechanik výhodou)
Komunikační schopnosti a prodejní dovednosti
Technické znalosti v oblasti autodílů výhodou
Počítačová gramotnost, obsluha firemního SW
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Zaměstnání v hlavním pracovním poměru ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Odpovídající mzda vzhledem k praxi na stejné/obdobné pracovní pozici, po zapracování možný nárůst
Zaškolení na pozici
Dovolená navíc, stravenky a další zaměstnanecké benefity

Nástup:
Dle dohody

Zaujala Vás naše pracovní nabídka a splňujete uvedené předpoklady? Pak neváhejte a ozvěte se nám na e-mail: job@apm.cz předmět zprávy: Řidič/operátor/prodejce – Roztoky u Prahy nebo Řidič/operátor/prodejce – Benešov

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.