APM Automotive: Skladník – řidič

16. prosince 2018, 9:18 Job offer may be outdated

APM Automotive s.r.o., která za více než dvě desetiletí úspěšného obchodování a rozvoje získala stabilní postavení a patří na tomto trhu mezi nejvýznamnější přímé dovozce náhradních dílů, hledá do svého týmu novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici:

SKLADNÍK/ ŘIDIČ
Brno a Pardubice

Náplň práce:
Řízení malého dodávkového vozidla, provádění běžné údržby
Přebírání, nakládání, vykládání zásilek
Vyzvedávání reklamovaného zboží
Zajišťování průvodních formulářů
Naskladňování, vyskladňování zboží

Požadavky:
SOU / vyučen (vyučen v oboru automechanik výhodou)
Práce v jednosměnném provozu – začátek směn v brzkých ranních (nočních) hodinách
Práce ve dvousměnném provozu platí pro pobočku v Brně
ŘP skupiny B, velmi dobrá znalost autodílů
Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Zaměstnání v HPP ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Možnost navýšení mzdy po zapracování
Zaškolení na pozici
Stravenky v hodnotě 90,- Kč, dovolená navíc a další zaměstnanecké benefity

Nástup:
Dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e – mail: job@apm.cz,
předmět zprávy: SKLADNÍK/ ŘIDIČ – Brno a Řidič/skladník_Pardubice.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaném životopise pro firmu APM Automotive s.r.o. Nádražní 104, Kdyně, IČ: 00670863, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi firmy za účelem případného získání zaměstnání. Tento souhlas můžete kdykoli svým písemným prohlášení vzít zpět.