AUTO PARTNER: Obchodní zástupce

22. března 2023, 11:00 Job offer may be outdated

Firma Auto Partner se zabývá distribucí náhradních dílů na osobní, dodávkové vozy a motocykly. Působí na trhu od roku 1993. Firma poskytuje svým zákazníkům služby v oblasti dodávek zboží, skladování, marketingu a také prodeje.

Hledají nové kolegy/kolegyně do našeho týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Jste obchodník, kterého máloco překvapí? Nebo absolvent, který má chuť to prostě zkusit?

 Koho hledáme:

  • dalšího parťáka, na kterého se dá spolehnout stejně tak, jako na naše součástky
  • lidi s chutí pracovat rozvojově a intenzivně, charakterizující se kreativitou a otevřeností
  • osoby s dobrou náladou 🙂

Náplň práce:

  • udržení a rozvoj velmi dobrých vztahů s klienty
  • hledání příležitostí, kde je možné uplatnit naše kvalitní součástky
  • řešení obchodních jednání
  • realizace obchodních plánů ve svém regionu
  • navazování hlavně nových obchodních vztahů s klienty
  • informování zákazníků o dostupnosti obchodních nabídek firmy a aktuálních akcích

Požadavky:

  • motivaci pro dosažení cílů
  • schopnost naslouchat potřebám našich klientů
  • chuť rozjet svou kariéru v obchodu
  • řidičské oprávnění skupiny B

Ozvěte se firmě AUTO PARTNER! Nezapomeňte poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení.

Kontakt: praha@autopartner.com