ELIT CZ: Prodavač – řidič

16. září 2018, 14:24 Job offer may be outdated

Společnost ELIT CZ, spol. s r.o. a společnost Auto Kelly, součást nadnárodní skupiny LKQ, která je největším distributorem náhradních dílů na světě, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na níže uvedenou pozici

PRODAVAČ-ŘIDIČ
Zlín, Praha – Kunratice

Náplň práce:
– prezentace a prodej sortimentu v prodejně společnosti
– komunikace se zákazníky, poskytování odborných informací
– odpovědnost za pokladnu
– rozvoz zboží zákazníkům

Požadujeme:
– dobrou znalost sortimentu autodílů
– praxi min. 1 rok na obdobné pozici v oboru autodílů PODMÍNKOU
– znalost práce na PC (Office, Internet, Outlook)
– prodejní dovednosti
– komunikativnost a prezentační schopnosti
– řidičský průkaz sk. B
– vysokou zodpovědnost

Nabízíme:
– perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti
– přátelské a moderní prostředí
– motivační osobní ohodnocení , firemní benefity
– místo výkonu práce: Zlín, Praha – Kunratice
– nástup dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, odpovězte prosím přes naše kariérní stránky: http://elit.jobs.cz/, ať můžete přijít na osobní pohovor!

V HLAVIČCE EMAILU VŽDY UVÁDĚJTE NÁZEV POZICE A LOKALITU POBOČKY, KDE SE O PRÁCI UCHÁZÍTE.

Zasláním Tvého životopisu do společnosti ELIT CZ, spol. s r.o. dáváš souhlas ke zpracování Tvých osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Tvou osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Informace o pozici
Místo pracoviště: Zlín, Praha – Kunratice
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Benefity: Provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zadavatel: ELIT CZ, spol. s r.o.