Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA letos poprvé v Letňanech

18. března 2019, 9:00

Tradiční česká automobilová přehlídka AUTOSHOW PRAHA vstupuje do svého
22. ročníku s několika zásadními novinkami. Letos proběhne výstava poprvé v prostorách moderního výstaviště PVA EXPO PRAHA. Nový prostor nabídne vystavovatelům komfortnější podmínky a větší expozice, návštěvníci ocení snadnou dostupnost MHD i možnost parkování v bezprostřední blízkosti výstavních hal.

AUTOSHOW PRAHA 2019

Kapacita výstaviště umožňuje rozšířit okruh zkušebních jízd, které jsou každoročně jedním z nejvyhledávanějších bodů programu. Nový rozměr dostane i doprovodný program. AUTOSHOW PRAHA proběhne ve dnech 12. – 14. 4. 2019 v PVA EXPO PRAHA.

Nový pořadatel, nové místo

Výstava AUTOSHOW PRAHA vloni přešel pod hlavičku největšího pořadatele veletrhů v ČR společnost ABF. Tato změna umožňuje akci přesunout do ve všech směrech komfortnějších prostor, které dnes nabízí PVA EXPO PRAHA, kde se ročně uskuteční na 80 akcí s účastí přes 5.600 firem z více než 30 zemí světa a návštěvností téměř 600.000. Areál také nabízí řadu konferenčních prostor a Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 osob.

Zájem ze strany vystavovatelů roste

Ani letos nebude na této automobilové události chybět žádná důležitá značka automobilů.

„V současnosti již máme potvrzenou účast řady nejvýznamnějších automobilových dealerů. Kromě vozidel, které jsou již nyní v prodeji, zde však návštěvníci uvidí i mnoho výstavních premiér nebo prototypů plánovaných modelů,“ říká Vanda Petrov, ředitelka veletrhu.

Na zkušebním okruhu pak budou moci zájemci usednou za volant až 20 vozů a udělat si reálný obraz například o svém budoucím vozidlu.

Význam akce potvrzují i již udělené záštity od Svazu dovozců automobilů (SDA), Hospodářské komory České republiky, Svazu průmyslu a dopravy České republiky, Sdružení importérů a výrobců součástí automobilů a servisní techniky (SISA) a Český plynárenský svaz.

 Doprovodný program

AUTOSHOW PRAHA představí aktuální trendy ve všech oblastech spojených s automobily od designu, tuningu, audio vybavení po zabezpečovací systémy. Doprovodný program myslí také na ženy-řidičky, kterým nabídne praktické informace a rady pro bezpečný pohyb na silnici, odborníci poradí např. se správným upevněním dětské sedačky a přípravou dítěte na cestu autem.

Součástí doprovodného programu budou také autogramiády, simulátory a trenažéry, program věnovaný bezpečnosti jízdy,  expozici Integrovaného záchranného systému či dětské dopravní hřiště.

Bohemian Custom Bike

Souběžně s AUTOSHOW PRAHA proběhne také mezinárodní soutěžní výstava pro milovníky motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE. Základem a hlavním bodem programu bude samozřejmě soutěžní galerie na zakázku postavených, nebo upravených motocyklů. Motocykly se představí v osmi základních a třech doplňkových kategoriích.

Kromě velkého množství unikátních motocyklů nejen z ČR, ale i ze zahraničí, se na BCB 2019 mohou návštěvníci těšit na „nadupaná“ americká auta, hot rody, dragstery, prezentace tetovacích salónů, airbrusherů a prakticky všechno, co nějak souvisí s „Custom Kulturou“.

Již nyní je možné si zakoupit vstupenky v předprodeji a to na https://vstupenky-pva.cz/.

Díky včasnému zakoupení se vyhnete dlouhým frontám a navíc je vstupenka v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!