EQUIP AUTO Paříž 2022 odhaluje kompletní program svého 26. ročníku

14. července 2022, 15:38

Téměř 100 dní před zahájením veletrhu EQUIP AUTO Paříž (veletrh inovací v oblasti aftermarketových služeb pro automobily a pro propojenou mobilitu) oznamuje, že je rezervováno 95 % z celkové plochy 80 000 m2.

Veletrh EQUIP AUTO Paris 2022 na své pololetní tiskové konferenci ve Francii, na níž se sešli partneři a media, zopakoval svou prognózu, že se na výstavišti Paris Expo Porte de Versailles ve dnech 18. až 22. října představí přibližně 1 000 vystavovatelů a značek a očekává se účast 80 000 odborníků.

Hlavní evropská fóra, tematické vesnice, různá ocenění a další zajímavosti sehrály klíčovou roli při získávání velkého počtu vystavovatelů, z nichž 35 % je na veletrhu poprvé a 25 % pochází ze zemí mimo Francii.

Philippe Baudin, předseda představenstva společnosti EQUIP AUTO, řekl:

„Jsme potěšeni tím, jak byl 26. ročník veletrhu EQUIP AUTO Paris přijat. Ohlasy vystavovatelů na program jsou velmi povzbudivé a potvrzují rozhodnutí, která jsme učinili s cílem shromáždit širokou škálu zástupců, reprezentujících to, čím náš automobilový průmysl a průmysl mobility je dnes a čím bude zítra. Zatímco průzkum GiPA potvrzuje, že hlavní starostí servisů v příštích dvou letech je nábor nových lidí, další průzkum FIEV, provedený pro EQUIP AUTO Paris, zdůrazňuje odolnost trhu s náhradními díly s očekávanými tržbami 14 miliard eur od nynějška do roku 2030.

EQUIP AUTO Paris musel vymyslet bohatý, komplexní obsahový program, který by byl příznivý pro všechny zúčastněné.”

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!