ProfiAuto organizuje pro řidiče přes 11 PitStopů v Česku i na Slovensku

20. února 2018, 10:25

Síť nezávislých autoservisů a prodejců autodílů ProfiAuto připravuje po loňském úspěchu sérii pravidelných bezpečnostních akcí pro řidiče pod názvem PitStop.  Jedná se o servisní prohlídky, kde si mohou řidiči nechat zkontrolovat své vozidlo profesionálními mechaniky zdarma. 

ProfiAuto letos zorganizuje pro řidiče přes jedenáct PitStopů v českých a slovenských městech

Za poslední dva roky jsme na PitStopech v Česku a na Slovensku zkontrolovali přes 1.000 automobilů,  průměrně 90 aut denně. Letos připravujeme 11 PitStopů v českých a slovenských městech, s tím, že tento počet budeme zvětšovat v návaznosti na naše nové partnery,” vysvětluje ředitel značky ProfiAuto pro český a slovenský trh Jindřich Krejčí.

Řidiči si na PitStopech budou moci nechat kontrolovat stav klimatizace, nastavení světel, kontrolu provozních kapalin, stav akumulátoru, tlak v pneumatikách či provést diagnostiku motoru atd. Po této kontrole mechanici následně řidiče pozvou do svých servisů, kde ještě jednou zdarma dokončí důkladnější vstupní kontrolu jednotlivých segmentů na vozidle.

PitStopy se budou letos konat na různých místech v České republice a na Slovensku

Minulé ročníky PitStopů v Česku, na Slovensku a v Polsku ukázaly, že téměř žádný automobil není bez závady, vychází-li se z průměrného stáří auta, které PitStop navštíví. K nejčastějším závadám patří seřízení světel, úniky kapalin, elektrika, dobíjení a stáří pneumatik. Nedostatky byly zjištěny také u nových automobilů.

Pravidelné bezpečností akce PitStop pořádá ProfiAuto v České republice a na Slovensku od roku 2016 ve spolupráci se svými partnery, prodejci náhradních dílů a příslušenství, kterých má v současné době osm.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!