Síť autoservisů ProfiAuto roste v Česku i na Slovensku

26. března 2019, 12:42

Síti nezávislých autoservisů a prodejců autodílů se v České republice a na Slovensku velmi daří. Aktuálně sdružuje pod značkou ProfiAuto v obou zemích přes 300 autoservisů a 27 obchodních partnerů a prodejních míst. Do konce roku 2019 chce mít v Česku i na Slovensku na 400 servisů.

 „Do naší sítě je již momentálně zapojeno přes 300 servisních míst v Česku a na Slovensku. Meziročně jsme narostli asi o 145 % a chceme v růstu o desítky procent pokračovat i v letošním roce. Rádi bychom měli na konci roku 2019 v obou zemích asi 400 servisů a kolem 35 obchodních partnerů, velkoobchodů a prodejců náhradních dílů,“ říká Jindřich Krejčí, ředitel značky ProfiAuto v České republice a na Slovensku. Spolu s Polskem je pak v síti ProfiAuto Servis přes 1700 autoservisů.

Síť autoservisů ProfiAuto roste v Česku i na Slovensku

Značka ProfiAuto má v České republice servisy zatím v 11 krajích včetně hlavního města Prahy. Nejvíce servisních míst je pak v Moravskoslezském kraji, Zlínském kraji a Olomouckém kraji. Na Slovensku jsou ProfiAuto Servisy dostupné ve všech 8 krajích. Slovenští řidiči najdou nejvíce autoservisů v Žilinském kraji, Trenčínském kraji a Bratislavském kraji.

„V Česku chceme být co nejdříve ve všech krajích a postupně budeme přidávat další místa tak, abychom byli s našimi servisy v dojezdové vzdálenosti pro většinu českých a slovenských řidičů,“ říká Jindřich Krejčí a dodává: „V nejbližší době máme v plánu otevřít další servisní místa například v Jihočeském kraji, Plzeňském kraji, Ústeckém kraji, ale i jiných.“

Kromě autoservisů značka ProfiAuto postupně rozšiřuje počet svých obchodních partnerů, velkoobchodů a prodejců náhradních dílů. V dnešní době má v České republice a na Slovensku 27 obchodních partnerů a s dalšími vede intenzivní jednání.

Výhody plynoucí ze spolupráce se značkou ProfiAuto shrnuje majitel společnosti RALL Ivo Polášek ml.: „Nikdy v minulosti neprocházel automobilový průmysl takovou spoustou změn jako nyní. V nejbližší budoucnosti se bude dramaticky měnit i samotné servisování automobilů. Abychom se i nadále mohli rozvíjet a hrát významnou roli na českém trhu, bylo naše spojení s velni silným partnerem, jako je ProfiAuto, důležitým a strategickým rozhodnutím.“

Síť autoservisů ProfiAuto roste v Česku i na Slovensku

V letošním roce připravuje značka ProfiAuto pro své partnery desítky technických, manažerských a obchodních školení. Chystá se také velký vzdělávací projekt ProfiRacing Cup pro majitele a automechaniky servisů z Česka i ze Slovenska.

Kromě toho značka poskytuje servisům nástrojové a strojní vybavení za výhodných podmínek, stále se rozšiřující katalog automobilových dílů, průběžné technické poradenství prostřednictvím Oddělení technické podpory nebo speciální aplikaci pro zákazníky svých autoservisů, která zjednodušuje a modernizuje celý servisní proces.

Čeští a slovenští řidiči se mohou opět těšit na bezplatné kontroly svých vozidel v rámci akcí PitStop, které se letos budou konat ve více městech a na více místech. Jeden z největší motoristických veletrhů ve střední Evropě ProfiAuto Show 2019, který loni navštívilo 40.000 lidí a 10.000 mechaniků, se pak uskuteční 8.-9. června v Katovicích.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!