Na této stěžejní akci CLEPA se sejdou významní představitelé průmyslu

10. června 2024, 15:41

Koncem června se uskuteční 16. ročník akce CLEPA o předpisech týkajících se materiálů a udržitelnosti. Klíčoví zástupci automobilového průmyslu budou diskutovat o nových předpisech EU týkajících se používání výrobních materiálů a udržitelnosti.

Proč byste se měli zajímat o #CLEPAMRS2024?

Na konferenci CLEPA se sejdou odborníci z oboru, aby společně přezkoumali a prodiskutovali klíčové regulační dokumenty a iniciativy týkající se materiálů a látek používaných při výrobě automobilů, jakož i udržitelnosti a společenské odpovědnosti podniků.

Dvoudenní setkání se zástupci společností z celého dodavatelského řetězce automobilového průmyslu se uskuteční 27. a 28. června. Organizátoři ujišťují, že akce poskytne účastníkům možnost navázat kontakty a podělit se o vlastní poznatky s partnery z oboru. Kromě tematických zasedání bude součástí setkání také společná večeře.

Mimo jiné se bude hojně diskutovat o právních požadavcích na materiály používané v průmyslu, o navrhování výrobků tak, aby je bylo možné později opravit nebo recyklovat, a také o nových předpisech pro podávání zpráv o činnostech v oblasti udržitelnosti, oběhovém hospodářství a mnoha dalších. Podrobný program akce naleznete ZDE.

Konference se bude konat ve Frankfurtu, v hotelu Sheraton, který se nachází na letišti. Zájemci o účast se mohou registrovat na tomto odkazu: CLEPA Materials Regulations and Sustainability Event 2024 – CLEPA – Evropské sdružení dodavatelů automobilového průmyslu

Konferenci mediálně zaštítily portály skupiny MotoFocus

CLEPA je Evropské sdružení dodavatelů automobilového průmyslu. Posláním organizace je integrovat komunitu trhu s automobily, náhradními díly a opravárenskými službami a pečovat o její společné cíle. CLEPA zastupuje více než 120 dodavatelů dílů, systémů a dalších technologických řešení pro automobilový průmysl. Ve svých řadách má zastoupeno 20 národních sdružení a další evropské organizace. CLEPA zastupuje zájmy své komunity na mezinárodní úrovni, především před orgány EU, které rozhodují o právních změnách. Více informací o CLEPA naleznete ZDE.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!