Varroc roste a otevírá závod v Maroku

29. ledna 2018, 14:29

Společnost Varroc Lighting Systems rozšiřuje své globální aktivity a buduje další výrobní závod, tentokrát v Maroku. Projekt, strategicky umístěný v Tangieru u Gibraltarského průlivu, je dalším krokem v posilování globálních aktivit společnosti zaměřených na vývoj a výrobu vnějšího osvětlení automobilů.

• Varroc Lighting Systems buduje své nejmodernější výrobní a vývojové centrum v Tangieru u Gibraltarského průlivuNová africká základna se nachází přímo v hlavním průmyslovém středisku regionu. Oblast, nazývaná jako Tanger Automotive City, má díky přítomnosti největšího afrického přístavu Tanger-Med Port výborné dopravní spojení s jižní Evropou. Spuštěním provozu závodu a vývojového centra Varroc vytvoří až stovky nových pracovních míst na nejrůznějších pozicích. Detailní plán nového komplexu společnost představila na slavnostním ceremoniálu v závěru roku 2017 v Casablance, za účasti jeho Veličenstva krále Muhammada VI.

Nový výrobní závod podpoří lokální ekonomický růst a pomůže nám lépe reagovat na přání našich zákazníků v jižní Evropě. Kombinace nejmodernějších technologií a strategicky výhodného geografického umístění v blízkosti Evropy znamená silnou konkurenční výhodu, která nám pomůže upevnit naší pozici. Chceme být
všude tam, kde nás naši zákazníci chtějí a potřebují mít”, uvedl k otevření africké továrny Stephane Vedie, CEO společnosti Varroc Lighting Systems.

Rozšiřování do nových lokalit si Varroc Lighting Systems určil jako jednu ze svých strategických dlouhodobých priorit. Přípravám na otevření závodu v Maroku tak předcházelo i nedávné otevření nového centra pro vývoj produktů v polském Krakově a výrobního závodu v brazilském městě Sorocaba.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!