Společnost Sogefi Filtration Aftermarket otevírá nový sklad v Moskvě

17. května 2018, 19:55

Sogefi otevírá nový sklad v Moskvě, který je již pátým v Evropě. Společnosti umožní lépe obsluhovat své místní zákazníky, díky kratším dodacím lhůtám, efektivnější logistice a dostupnosti dílů.

FRAM Jednotka bude používat nejmodernější software pro správu skladu, který zajistí efektivní a přesné plnění objednávek a zlepší dostupnost produktů v celém dodavatelském řetězci.

Na téměř 500 metrech čtverečních bude skladováno přes 1.300 výrobků značky FRAM®. Následně zde budou uskladněny i další značky Sogefi jako Purflux a CoopersFiaam.

Andrey Chernyshov, v současné době obchodní ředitel Ruska a společenství nezávislých států (CIS), byl společností Sogefi navržen jako generální ředitel Sogefi Filtration Russia. V posledních letech společnost Sogefi rozvíjela obchodní činnost ve východní Evropě, přičemž ruský trh je jedním z klíčových. Díky novému skladu je nyní Sogefi schopno nabídnout ruským zákazníkům širokou nabídku výrobků.

Skupina Sogefi je předním dodavatelem, který poskytuje komplexní sortiment olejových, motorových, palivových a kabinových vzduchových filtrů ve stejné kvalitě jako výrobky OE / OES.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!