Nové Philips X-tremeVision G-Force pro bezpečnou jízdu

29. března 2019, 11:00

Více než sto let zkušeností Philips v oblasti osvětlení vozidel se zúročilo v rozvinutějších konstrukcích halogenových žárovek. Nabídku značky obohatily v nedávné době X-tremeVision G-Force.

Nové Philips X-tremeVision G-Force

Žárovky Philips X-tremeVision G-Force (H1, H4 a H7) mají pevnější konstrukci vlákna i baňky vyrobené z vysoce kvalitního křemenného skla. Díky tomu bylo možné vyplnit vnitřek plynem s podtlakem až 13 barů. Samotná směs byla upravena s cílem zajištění vyšší efektivity.

Získané světlo s barevnou teplotou 3500 K (běžně používaný standard je 3100 K) je podobné dennímu světlu, a proto je pro lidský zrak neutrální. To se také odráží v efektivitě paprsku, která je o 130 % vyšší než minimum požadováné předpisy.

Při vývoji žárovky X-tremeVision G-Force byly zúročeny zkušenosti Philips s osvětlením pro nákladní vozidla a autobusy. Díky vylepšené konstrukci mohou nyní i uživatelé osobních automobilů využít produktů s vysokou odolností vůči otřesům a vibracím na úrovni 10 G (u typů H4, H7). Předpokládaná provozní doba – nepřetržitého osvětlení – je až 450 hodin.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!