Multirameno v kvalitě Meyle HD nyní i pro vozy značky Land Rover

20. června 2019, 14:01

Ze 3 udělej 1 – pod tímto mottem presentuje firma Meyle znovu další aplikaci svého inovativního Meyle HD ramene. Tímto řešením se do budoucna dají nahradit u vozů Land Rover, modelů Range Rover IV a Range Rover Sport, 3 různá provedení OE dílu jedním Meyle HD dílem.

Multirameno v kvalitě Meyle HD nyní i pro vozy značky Land Rover

Díky možnosti plynulého nastavení polohy nosného čepu s exaktním ukazatelem polohy je možné přímo na voze v průběhu měření geometrie podvozku nastavit odklon kol. Rameno vyrobené z hliníkového výkovku navíc boduje možností výměny nosného čepu a technicky vylepšenými silentbloky s optimalizovaným profilem vnitřních vřeten, které jsou taktéž jednotlivě vyměnitelné.

Nové rameno Meyle HD nahrazuje zároveň tři OE provedení ramene u modelů značky Land Rover, Range Rover IV a Range Rover Sport a ulehčuje servisům tímto řešením opravy těchto vozidel, kde tyto opravy byly spojeny s velkou časovou zátěží a pracností.

Oprava: díky možnosti plynulého nastavení nosného čepu a exaktnímu ukazateli polohy je možné použít toto nové Meyle HD rameno pro 3 různé nastavení odklonu kol a tím nahrazuje tři rozdílné díly OE. Tímto způsobem nešetří servis pouze čas při vyhledáváni správných dílů a montáži, ale zároveň také skladovací místo a náklady na logistiku – místo šesti referencí stačí pouze dvě.

Jak nosný čep, tak i jednotlivé zesílené silentbloky ramene – je možné individuálně vyměnit. Nosný čep je navíc opatřen korozivzdorným povrstvením. Inovativní těsnění z vysoce otěruvzdorné gumy vč. krycího kroužku dělají z tohoto nosného čepu spolehlivý díl s vysokou životností, díky jemuž servis šetří čas a peníze. Servisy navíc mohou své zákazníky přesvědčit o nabízené kvalitě čtyřletou zárukou na Meyle HD díly.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!