Continental nabízí více než 100 samostatných vodních čerpadel

, 2. října 2019, 14:21

Při výměně rozvodového řemene se doporučuje vyměnit i vodní čerpadlo. Při provádění takové časově náročné opravy totiž jednoduše dává smysl vyměnit i tuto opotřebitelnou součást. A právě k tomu jsou určeny sady Continental obsahující všechny potřebné součásti.

Continental nabízí více než 100 samostatných vodních čerpadel

V některých motorech je ale vodní čerpadlo poháněno klínovým žebrovaným řemenem nebo elektrickým motorem. Pokud je vadné čerpadlo, servisní pracovníci nepotřebují celou sadu, ale „jen“ nové vodní čerpadlo. V reakci na to rozšířila nyní společnost Continental svou nabídku.

„Sortiment zahrnuje více než 100 typů,“ říká produktová manažerka Viktoria Tsymmerman. „To znamená, že pokrýváme nejběžnější potřeby oprav na evropském trhu.“

Součástí sortimentu jsou čerpadla pro miliony vozidel v Evropě. Každé čerpadlo je dodáváno společně se všemi vyměnitelnými součástmi potřebnými k jeho montáži, a pokud je to zapotřebí a stanoveno výrobcem, i s požadovanými těsněními.

Čerpadla jsou vyráběna v kvalitě originálního vybavení: mechanická těsnění hřídele vyrobená z uhlíku a karbidu křemíku zajišťují trvanlivost a integrovaná ložiska s válečkovými a kuličkovými ložisky umožňují hladký chod – a současně poskytují maximální zdvihový objem a vynikající utěsnění. Stejně jako u všech ostatních produktů automobilového příslušenství poskytuje společnost Continental na tyto produkty registrovaným servisům 5letou záruku.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!