KYB data budou brzo výrazně vylepšena

, 3. října 2019, 17:19

KYB oznámila další vylepšení svých dat a jejich dostupnosti na TecDocu. Nedávno bylo oznámeno, že si KYB zachovala svůj status dodavatele A pro společnost TecAlliance. Zde specializovaný tým lidí pracuje na plný úvazek, aby zajistil, že data z katalogu KYB jsou aktuální a přesná, a zajišťuje tak zákazníkům přístup k nejdůležitějším údajům.

Proto, aby byl produkt označen jako dodavatel s hodnocením A, musí popisy výrobků splňovat nejméně 99 % norem TecAlliance.

TecAlliance logoKromě výše uvedeného byla KYB zařazena do pilotního schématu TecAlliance, v němž budou nová data přidaná do Tec Doc uvedena do provozu za 6 dní – což je v porovnání s aktuálním měsícem a půl obrovské zlepšení. Pilotní program bude uveden do provozu v srpnu 2019.

KYB již může tvrdit, že je lídrem na trhu, pokud jde o nový sortiment tlumičů pérování – z posledních údajů o vozovém parku vyplývá, že KYB sortiment pokrývá více než 5 milionů evropských automobilů.

Tyto vozidla jsou starší 5ti let, jsou nejvíce vyhledávaná pro výměnu tlumičů, a také je tam největší konkurence. KYB jedním z jediných hlavních výrobců tlumičů, kteří byli vybráni pro toto obrovské zlepšení rychlosti a viditelnosti jejich dat. Pro zákazníky to bude obrovské zlepšení.

KYB je schopna uvést na trh nové tlumiče rychleji než kterýkoli jiný výrobce z mnoha důvodů,“ vysvětluje Jean François Huan, generální ředitel produktového managementu pro KYB Europe Aftermarket.

„Tlumiče KYB jsou v originále montovány na 1 z 5 automobilů celosvětově, což znamená, že jsme s těmito výrobky na trhu okamžitě. Pro všechny ostatní máme výzkumná a technická oddělení po celém světě, obrovské vývojové kapacity v Japonsku a montážní a testovací centrum zde ve Francii. Schopnost přidávat nová data na TecDoc za 6 dní je dalším krokem k tomu, aby byl náš produkt dostupný a viditelný pro naše zákazníky rychleji než kdokoli jiný. “

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!