Žárovky Philips RacingVision znovu oceněné řidiči

14. října 2019, 12:00

Halogenové žárovky Philips RacingVision se nadále těší uznání ze strany řidičů z celé Evropy. Právě spotřebitelé jim již po čtvrté po sobě udělili titul „Best Buy 2019“.

Halogenové žárovky Philips RacingVision

V roce 2016 společnost Philips představila halogenové žárovky RacingVision během veletrhu Automechanika ve Frankfurtu. V jejich konstrukci byly zúročeny mnohaleté zkušeností získané v motorsportu. Během závodů, bez ohledu na to, zda na trati nebo v terénu, jsou dosahovány nadprůměrné rychlosti. Jejich účastníci přitom musí reagovat na dynamicky se měnící podmínky jízdy a rychle dělat neomylná rozhodnutí. Důležitou roli zde sehrává osvětlení, proto se po celá léta používají přídavná halogenová světla.

Konstruktérům se povedlo zachovat jejich vysoké parametry, které získaly homologaci pro použití na veřejných silnicích. Žárovky Philips RacingVision mají až o 150% jasnější světlo ve srovnání s požadovaným zákonným minimem. Vysoká barevná teplota na úrovni 3500 K poskytuje řidiči dokonalé osvětlení vozovky a ostatním účastníkům silničního provozu možnost lépe si všimnout blížícího se vozidla.

Jádro žárovky je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality a skleněná baňka je potažena speciálním UV filtrem. Dovnitř byla pod tlakem 13 barů vtlačena unikátní plynová směs. Závit je pokrytý chromovou vrstvou zvyšující jeho odolnost vůči atmosférickým vlivům.

„Parametry žárovek mají velký vliv na zlepšení bezpečnosti na silnici. Během provozu vozidla rozptylová skla světlometu i reflektory postupně ztrácejí své tovární charakteristiky. Je to přirozený běh věcí, ale lze jej překonat použitím produktů, které zaručují jasnější světelný paprsek s delším rozsahem. Právě tuto originální vlastnost žárovek RacingVision oceňují naší zákazníci,“ říká Wioletta Pasionek, Marketing Manager Central Europe ze společnosti Lumileds Polsko, která je výrobcem a distributorem automobilového osvětlení značky Philips.

Svědčí o tom četná ocenění udělená řidiči. Čtenáři britského časopisu „Auto Express“ na ně poukázali již po čtvrté přiznáním titulu „Best Buy 2019“.

Halogenové žárovky Philips RacingVision jsou k dostání jako H4 a H7.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!